Girls 11 COOP CUP

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
28072803 tors 28/07 13:00 tors 28/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Ersboda SK Färdig Röbäcks IF    
28073303 tors 28/07 13:00 tors 28/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Färdig Alviks IK Blå    
28073503 tors 28/07 13:00 tors 28/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Gimonäs Ume...u/Carlshöjd Färdig Mariehem SK    
28073603 tors 28/07 13:00 tors 28/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A IFK Umeå Färdig Ersmarks IK    
28073305 tors 28/07 15:00 tors 28/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A IBFF Färdig TegSödra Umeå IF    
28073404 tors 28/07 15:00 tors 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A BK-48 Färdig BK Örnen    
29072700 fre 29/07 08:00 fre 29/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Ersboda SK Färdig TegSödra Umeå IF    
29073401 fre 29/07 08:45 fre 29/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Mariehem SK Färdig BK Örnen    
29072802 fre 29/07 09:30 fre 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A BK-48 Färdig Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
29072804 fre 29/07 11:00 fre 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Ersmarks IK Färdig IBFF    
29072706 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Röbäcks IF Färdig Alviks IK Blå    
29072806 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A IFK Umeå Färdig Ersboda SK    
29073306 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Färdig Alviks IK Vit    
29072811 fre 29/07 16:15 fre 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Blå Färdig Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
29072911 fre 29/07 16:15 fre 29/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A BK Örnen Färdig Ersmarks IK    
29073611 fre 29/07 16:15 fre 29/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A BK-48 Färdig IBFF    
29073612 fre 29/07 17:00 fre 29/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig Sandåkerns SK Röd    
29072914 fre 29/07 18:30 fre 29/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Röbäcks IF Färdig Alviks IK Vit    
29073314 fre 29/07 18:30 fre 29/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Mariehem SK Färdig IFK Umeå    
30073500 lör 30/07 08:00 lör 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A IFK Umeå Färdig BK-48    
30072802 lör 30/07 09:30 lör 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Blå Färdig IFK Umeå    
30072805 lör 30/07 11:45 lör 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Vit Färdig Ersmarks IK    
30073505 lör 30/07 11:45 lör 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Ersboda SK Färdig IBFF    
30073506 lör 30/07 12:30 lör 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A BK Örnen Färdig TegSödra Umeå IF    
30072809 lör 30/07 14:45 lör 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Färdig Mariehem SK    
30072811 lör 30/07 16:15 lör 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Färdig Ersmarks IK    
30072813 lör 30/07 17:45 lör 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A IBFF Färdig Mariehem SK    
30073314 lör 30/07 18:15 lör 30/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A BK Örnen Färdig Alviks IK Blå    
30072714 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Alviks IK Vit Färdig BK-48    
30072914 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Gimonäs Ume...u/Carlshöjd Färdig Ersboda SK    
30073614 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig Röbäcks IF    
30073417 lör 30/07 20:45 lör 30/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Röbäcks IF Färdig Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
31072901 sön 31/07 08:45 sön 31/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A IBFF Färdig Alviks IK Blå    
31073501 sön 31/07 08:45 sön 31/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A BK-48 Färdig Sandåkerns SK Röd    
31072902 sön 31/07 09:30 sön 31/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Mariehem SK Färdig Alviks IK Vit    
31072703 sön 31/07 10:15 sön 31/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A BK Örnen Färdig Röbäcks IF    
31073503 sön 31/07 10:15 sön 31/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Ersmarks IK Färdig Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
31073604 sön 31/07 11:00 sön 31/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A Alviks IK Vit Färdig Ersboda SK    
31072706 sön 31/07 12:30 sön 31/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig IFK Umeå