Boys 11 NORRMEJERIER CUP

Alla lagen i B11 Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
28073600 tors 28/07 10:00 tors 28/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Färdig Mariehem SK Vit    
28072701 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 1 B11 Grp A Ersmarks IK Färdig TegSödra Umeå IF    
28072801 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Vit 1 Färdig Gimonäs Umeå IF    
28072901 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Färdig Mariehem SK Grön    
28073400 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Färdig Ersboda SK    
28073602 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Vit 2 Färdig Alviks IK Blå    
28073504 tors 28/07 14:00 tors 28/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Täfteå IK Färdig FC Kuffen    
28073505 tors 28/07 15:00 tors 28/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Sörfors IF Färdig Malax IF Blå    
28072806 tors 28/07 16:00 tors 28/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Malax IF Gul Färdig Alviks IK    
28072906 tors 28/07 16:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Själevads IK Färdig IFK Umeå    
29073301 fre 29/07 08:45 fre 29/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Ersboda SK Färdig Malax IF Gul    
29072702 fre 29/07 09:30 fre 29/07 Nydalafältet 1 B11 Grp A Ersmarks IK Färdig Sörfors IF    
29072902 fre 29/07 09:30 fre 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Malax IF Blå Färdig TegSödra Umeå IF    
29073602 fre 29/07 09:30 fre 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Färdig Själevads IK    
29073403 fre 29/07 10:15 fre 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A IFK Umeå Färdig TegSödra Umeå IF Vit 1    
29073502 fre 29/07 10:15 fre 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Mariehem SK Grön Färdig Alviks IK    
29073604 fre 29/07 11:00 fre 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Färdig TegSödra Umeå IF Vit 2    
29073504 fre 29/07 11:45 fre 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Färdig Täfteå IK    
29072906 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Färdig FC Kuffen    
29073308 fre 29/07 14:00 fre 29/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Mariehem SK Vit    
29073507 fre 29/07 14:00 fre 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Malax IF Blå Färdig TegSödra Umeå IF Vit 2    
29072809 fre 29/07 14:45 fre 29/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Malax IF Gul Färdig TegSödra Umeå IF Vit 1    
29072909 fre 29/07 14:45 fre 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Alviks IK Färdig Gimonäs Ume...mtebo Lions    
29073409 fre 29/07 14:45 fre 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Färdig Sandåkerns SK    
29073508 fre 29/07 14:45 fre 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Ersboda SK Färdig Mariehem SK Grön    
29073609 fre 29/07 14:45 fre 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A FC Kuffen Färdig Sörfors IF    
29072910 fre 29/07 15:30 fre 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Mariehem SK Vit Färdig IFK Umeå    
29073410 fre 29/07 15:30 fre 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Själevads IK Färdig Gimonäs Umeå IF    
29073509 fre 29/07 15:30 fre 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Färdig TegSödra Umeå IF    
29072913 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Ersmarks IK Färdig Täfteå IK    
30073601 lör 30/07 08:45 lör 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Malax IF Blå Färdig Ersmarks IK    
30073403 lör 30/07 10:15 lör 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Malax IF Gul Färdig Gimonäs Ume...ebo Dragons    
30073503 lör 30/07 10:15 lör 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Sörfors IF Färdig TegSödra Umeå IF Vit 2    
30072904 lör 30/07 11:00 lör 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Mariehem SK Grön Färdig Mariehem SK Vit    
30073404 lör 30/07 11:00 lör 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Täfteå IK Färdig TegSödra Umeå IF    
30073504 lör 30/07 11:00 lör 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Färdig FC Kuffen    
30073604 lör 30/07 11:00 lör 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Färdig TegSödra Umeå IF Vit 1    
30073405 lör 30/07 11:45 lör 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Färdig Själevads IK    
30073605 lör 30/07 11:45 lör 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Ersboda SK    
30072707 lör 30/07 13:15 lör 30/07 Nydalafältet 1 B11 Grp A Alviks IK Färdig IFK Umeå    
30072810 lör 30/07 15:30 lör 30/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Täfteå IK Färdig TegSödra Umeå IF Vit 2    
30073511 lör 30/07 16:15 lör 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Vit 1 Färdig Mariehem SK Grön    
30072912 lör 30/07 17:00 lör 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig Sörfors IF    
30073412 lör 30/07 17:00 lör 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Ersboda SK Färdig IFK Umeå    
30073512 lör 30/07 17:00 lör 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Själevads IK Färdig Malax IF Gul    
30073313 lör 30/07 17:30 lör 30/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Alviks IK Blå Färdig Malax IF Blå    
30072913 lör 30/07 17:45 lör 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Gimonäs Ume...ebo Dragons    
30073413 lör 30/07 17:45 lör 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Färdig Mariehem SK Vit    
30073513 lör 30/07 17:45 lör 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Ersmarks IK Färdig FC Kuffen    
30073613 lör 30/07 17:45 lör 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Färdig Alviks IK    
31072800 sön 31/07 08:00 sön 31/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Sörfors IF Färdig Alviks IK Blå    
31072900 sön 31/07 08:00 sön 31/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Malax IF Gul Färdig Mariehem SK Vit    
31073401 sön 31/07 08:45 sön 31/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Själevads IK Färdig Mariehem SK Grön    
31073403 sön 31/07 10:15 sön 31/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Täfteå IK Färdig Malax IF Blå    
31072804 sön 31/07 11:00 sön 31/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A FC Kuffen Färdig TegSödra Umeå IF    
31073505 sön 31/07 11:45 sön 31/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Vit 2 Färdig Ersmarks IK    
31073406 sön 31/07 12:30 sön 31/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Färdig TegSödra Umeå IF Vit 1    
31073506 sön 31/07 12:30 sön 31/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Färdig Gimonäs Umeå IF    
31072808 sön 31/07 14:00 sön 31/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Ersboda SK Färdig Sandåkerns SK    
31073608 sön 31/07 14:00 sön 31/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Färdig IFK Umeå