Girls 10

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
25072800 to 25/07 10:00 to 25/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A IFK Umeå Färdig Ersboda Sk    
25072801 to 25/07 11:00 to 25/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
25073304 to 25/07 14:15 to 25/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Alviks IK Färdig Gimonäs Umeå IF    
25073604 to 25/07 14:15 to 25/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A FC Sport Färdig Teg Södra Umeå FF    
25072905 to 25/07 14:55 to 25/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Iskmo-Jungsund Bollklubb Färdig Solf IK    
25073607 to 25/07 16:30 to 25/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Sundom IF    
26072902 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
26073502 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig FC Sport    
26073403 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A IFK Umeå Färdig Sundom IF    
26073603 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig Solf IK    
26072904 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Alviks IK Färdig Ersboda Sk    
26073304 fr 26/07 11:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Teg Södra Umeå FF Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
26072909 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Färdig Gimonäs Umeå IF    
26073309 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Sundom IF Färdig Sandåkerns SK 09    
26073409 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A FC Sport Färdig Ersboda Sk    
26073509 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Gimonäs Ume...em/Sofiehem Färdig Alviks IK    
26073609 fr 26/07 14:45 fr 26/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Iskmo-Jungsund Bollklubb Färdig IFK Umeå    
26073312 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Teg Södra Umeå FF Färdig Solf IK    
27072900 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Sundom IF Färdig Teg Södra Umeå FF    
27072801 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A IFK Umeå Färdig Alviks IK    
27073501 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig FC Sport    
27073601 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Solf IK Färdig Mariehem SK    
27072905 lö 27/07 12:15 lö 27/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
27073406 lö 27/07 12:50 lö 27/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Sundom IF Färdig FC Sport    
27073606 lö 27/07 12:50 lö 27/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Alviks IK Färdig Mariehem SK    
27073409 lö 27/07 15:15 lö 27/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Gimonäs Ume...em/Sofiehem Färdig Ersboda Sk    
27072910 lö 27/07 16:10 lö 27/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
27073511 lö 27/07 17:05 lö 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A IFK Umeå Färdig Gimonäs Umeå IF    
27073612 lö 27/07 17:30 lö 27/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Alviks IK Färdig FC Sport    
27072814 lö 27/07 19:30 lö 27/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Solf IK Färdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
27073514 lö 27/07 19:30 lö 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Ersboda Sk Färdig Teg Södra Umeå FF    
28072903 sö 28/07 10:25 sö 28/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Teg Södra Umeå FF Färdig Gimonäs Ume...em/Sofiehem    
28073503 sö 28/07 10:25 sö 28/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Sandåkerns SK 09 Färdig Mariehem SK    
28073603 sö 28/07 10:25 sö 28/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A IFK Umeå Färdig Solf IK    
28073404 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Ersboda Sk Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
28072704 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G10 Grp A Sundom IF Färdig Gimonäs Umeå IF