Boys 10

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
25073500 to 25/07 10:00 to 25/07 Nydalafältet 9 Hörnsjö IF Färdig Gimonäs Ume...ebogård P10    
25073302 to 25/07 12:45 to 25/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P09 Vit Färdig Alviks IK 1    
25073605 to 25/07 15:00 to 25/07 Nydalafältet 10 Vasa IFK Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
25073405 to 25/07 15:40 to 25/07 Nydalafältet 8 Malax IF P09 Gul Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
26073300 fr 26/07 08:00 fr 26/07 Nydalafältet 7 Malax IF P09 Gul Färdig Mariehem SK P09 Vit    
26073602 fr 26/07 09:30 fr 26/07 Nydalafältet 10 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Gimonäs Ume...ebogård P10    
26073503 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 9 Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Ersboda SK    
26072903 fr 26/07 10:15 fr 26/07 Nydalafältet 3 Vasa IFK Färdig Hörnsjö IF    
26073605 fr 26/07 11:45 fr 26/07 Nydalafältet 10 Alviks IK 1 Färdig Malax IF P09 Gul    
26073411 fr 26/07 16:15 fr 26/07 Nydalafältet 8 Hörnsjö IF Färdig Ersboda SK    
26073311 fr 26/07 16:15 fr 26/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P09 Vit Färdig Vasa IFK    
26072812 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 2 Gimonäs Ume...ebogård P10 Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
26072912 fr 26/07 17:00 fr 26/07 Nydalafältet 3 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Alviks IK 1    
27073600 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 10 Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Malax IF P09 Gul    
27073400 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 8 Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P09 Vit    
27073500 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 9 Vasa IFK Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
27073401 lö 27/07 08:45 lö 27/07 Nydalafältet 8 Alviks IK 1 Färdig Gimonäs Ume...ebogård P10    
27072805 lö 27/07 12:05 lö 27/07 Nydalafältet 2 Mariehem SK P09 Vit Färdig Ersboda SK    
27072806 lö 27/07 12:50 lö 27/07 Nydalafältet 2 Gimonäs Ume...ebogård P10 Färdig Malax IF P09 Gul    
27072908 lö 27/07 14:30 lö 27/07 Nydalafältet 3 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Hörnsjö IF    
27073509 lö 27/07 15:25 lö 27/07 Nydalafältet 9 Mariehem SK P09 Grön 1 Färdig Alviks IK 1    
27072810 lö 27/07 16:25 lö 27/07 Nydalafältet 2 Ersboda SK Färdig Vasa IFK    
27072815 lö 27/07 20:15 lö 27/07 Nydalafältet 2 Gimonäs Ume...ebogård P10 Färdig Vasa IFK    
28073601 sö 28/07 08:45 sö 28/07 Nydalafältet 10 Ersboda SK Färdig Malax IF P09 Gul    
28072804 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 2 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Mariehem SK P09 Vit    
28072904 sö 28/07 11:10 sö 28/07 Nydalafältet 3 Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P09 Grön 1    
28073305 sö 28/07 12:15 sö 28/07 Nydalafältet 7 Alviks IK 1 Färdig Ersboda SK