Detta är resultaten från Umeå Fotbollsfestival 2016. Se de senaste resultaten från Umeå Fotbollsfestival 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Aldersund IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Aldersund IL
Alnö IF Boys 13 - VK Cup Alnö IF
Alnö IF Girls 13 - Team Sportia Cup Alnö IF Röd
Alnö IF Girls 13 - Team Sportia Cup Alnö IF Vit
Alviks IK Boys 10 - GB Glace Cup Alviks IK
Alviks IK Boys 11 - UPAB Cup Alviks IK
Alviks IK Boys 13 - VK Cup Alviks IK
Alviks IK Boys 15 - Umeå Buss Cup Alviks IK
Alviks IK Girls 11 - Norrmejerier Cup Alviks IK
Alviks IK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Alviks IK
Alviks IK Girls 13 - Team Sportia Cup Alviks IK
Alviks IK Girls 14 - Balticgruppen Cup Alviks IK
Arnäs/Moelven Girls 17 - COOP Forum Cup Arnäs/Moelven
Assi IF Girls 14 - Balticgruppen Cup Assi IF
Assi IF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Assi IF
Association of Cameroonians in Umeå (ASCAMINU) Senior - Bergners Bil Cup Association of Cameroonians in Umeå (ASCAMINU)
Axelsons änglar Senior - Bergners Bil Cup Axelsons Änglar
Bele Barkarby FF Boys 11 - UPAB Cup Bele Barkarby FF
Bergnäsets AIK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Girls 14 - Balticgruppen Cup Bergnäsets AIK
Bik Sk Boys 14 - Frasses Cup BIK SK
Bik Sk Boys 16 - HERTZ Cup BIK SK
Bik Sk Girls 13 - Team Sportia Cup BIK SK
BK-48 Boys 10 - GB Glace Cup BK-48
BK-48 Boys 13 - VK Cup BK-48
BK-48 Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup BK-48
BK-48 Girls 13 - Team Sportia Cup BK-48
BK-48 Girls 17 - COOP Forum Cup BK-48
BK Örnen Boys 14 - Frasses Cup BK Örnen
BK Örnen Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup BK Örnen
Bodens BK Boys 14 - Frasses Cup Bodens BK
Bollsta IK Girls 14 - Balticgruppen Cup Bollsta IK
Borgå Akilles Boys 15 - Umeå Buss Cup Borgå Akilles
Bossmo & Ytteren IL Boys 14 - Frasses Cup Bossmo & Ytteren IL
Domherrarna Senior - Bergners Bil Cup Domherrarna
Domsjö IF Boys 11 - UPAB Cup Domsjö IF 2
Domsjö IF Boys 11 - UPAB Cup Domsjö IF 1
Domsjö IF Boys 13 - VK Cup Domsjö IF
Domsjö IF Boys 14 - Frasses Cup Domsjö IF
Domsjö IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Domsjö IF
Domsjö IF Girls 14 - Balticgruppen Cup Domsjö IF
Dorotea BK Senior - Bergners Bil Cup Dorotea BK
Elverhøy FK Boys 11 - UPAB Cup Elverhøy FK
Ersboda SK Boys 10 - GB Glace Cup Ersboda SK
Ersboda SK Girls 10 - Fazer Cup Ersboda SK
Ersboda SK Girls 13 - Team Sportia Cup Ersboda SK
Ersboda SK Girls 17 - COOP Forum Cup Ersboda SK
Ersmarks IK Boys 10 - GB Glace Cup Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 13 - VK Cup Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 14 - Frasses Cup Ersmarks IK
Ersmarks IK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Ersmarks IK
FC Flora Boys 13 - VK Cup FC Flora
FC Komu Boys 10 - GB Glace Cup FC Komu
FC Komu Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup FC Komu
FC Kuffen Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup FC Kuffen
FC Norrsken Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup FC Norrsken
FC Norrsken Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup FC Norrsken
FC Sport Juniorit Boys 14 - Frasses Cup FC Sport Juniorit
FC Sport Juniorit Girls 11 - Norrmejerier Cup FC Sport Juniorit
FC Sport Juniorit Girls 13 - Team Sportia Cup FC Sport Juniorit
FC Sport Juniorit Girls 14 - Balticgruppen Cup FC Sport Juniorit (Red)
FC Sport Juniorit Girls 14 - Balticgruppen Cup FC Sport Juniorit (White)
FDT Senior - Bergners Bil Cup FDT
FK Bodø Glimt Boys 11 - UPAB Cup FK Bodø Glimt
fotbollsutopi bk Senior - Bergners Bil Cup Fotbollsutopi BK
Gammelgårdens IF Girls 13 - Team Sportia Cup Gammelgårdens IF
Gammelgårdens IF Girls 17 - COOP Forum Cup Gammelgårdens IF
Gammelstads IF Boys 13 - VK Cup Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 14 - Frasses Cup Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 15 - Umeå Buss Cup Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 16 - HERTZ Cup Gammelstads IF
Grane IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Grane IL
Grønnåsen IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Grønnåsen IL 1
Grønnåsen IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Grønnåsen IL 2
GUIF Boys 8 - Ragnsells Cup GUIF P08 To A/D
GUIF Boys 9 - Coca-Cola Cup GUIF P07 To B/D
GUIF Boys 9 - Coca-Cola Cup GUIF Svart
GUIF Boys 10 - GB Glace Cup GUIF
GUIF Boys 10 - GB Glace Cup GUIF Carlshöjd
GUIF Boys 11 - UPAB Cup GUIF United
GUIF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup GUIF
GUIF Boys 13 - VK Cup GUIF 1
GUIF Boys 13 - VK Cup GUIF 2
GUIF Boys 14 - Frasses Cup GUIF
GUIF Boys 16 - HERTZ Cup GUIF
GUIF Girls 8 - Tiljan Cup GUIF F08 CSI
GUIF Girls 8 - Tiljan Cup GUIF TB
GUIF Girls 10 - Fazer Cup GUIF
GUIF Girls 11 - Norrmejerier Cup GUIF Diamanterna
GUIF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup GUIF
GUIF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup GUIF Tomtebo F…
GUIF Girls 13 - Team Sportia Cup GUIF 2
GUIF Girls 13 - Team Sportia Cup GUIF 1
GUIF Senior - Bergners Bil Cup GUIF
HauPa Girls 11 - Norrmejerier Cup HauPa
HauPa Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup HauPa 1
HauPa Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup HauPa 2
HauPa Girls 14 - Balticgruppen Cup HauPa
Hägglunds IoFK Boys 15 - Umeå Buss Cup Hägglunds IoFK
Härnösands SK Girls 17 - COOP Forum Cup Härnösands SK
Hörnefors IF Girls 9 - Renthall Cup Hörnefors IF
Hörnsjö SFI Senior - Bergners Bil Cup Hörnsjö SFI
IBFF Boys 10 - GB Glace Cup IBFF
IBFF Girls 11 - Norrmejerier Cup IBFF
IBFF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup IBFF
IBFF Girls 13 - Team Sportia Cup IBFF
IFK Luleå Boys 13 - VK Cup IFK Luleå
IFK Luleå Boys 14 - Frasses Cup IFK Luleå
IFK Rundvik Boys 15 - Umeå Buss Cup IFK Rundvik
IFK Umeå Boys 10 - GB Glace Cup IFK Umeå
IFK Umeå Boys 11 - UPAB Cup IFK Umeå 1
IFK Umeå Boys 11 - UPAB Cup IFK Umeå 2
IFK Umeå Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup IFK Umeå
IFK Umeå Boys 13 - VK Cup IFK Umeå City
IFK Umeå Boys 13 - VK Cup IFK Umeå Haga
IFK Umeå Boys 14 - Frasses Cup IFK Umeå
IFK Umeå Boys 15 - Umeå Buss Cup IFK Umeå
IFK Umeå Boys 16 - HERTZ Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 8 - Tiljan Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 10 - Fazer Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 11 - Norrmejerier Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 13 - Team Sportia Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 14 - Balticgruppen Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup IFK Umeå
IFK Umeå Girls 17 - COOP Forum Cup IFK Umeå
IL Stålkameratene Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup IL Stålkameratene
Indre Kåfjord IL/Manndalen IL Boys 14 - Frasses Cup Indre Kåfjord IL/Manndalen IL
Kattem il Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Kattem IL 1
Kattem il Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Kattem IL 2
KB 65 Boys 11 - UPAB Cup KB 65
KB 65 Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup KB 65
KB 65 Girls 11 - Norrmejerier Cup KB 65
KB 65 Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup KB 65
Kovlands IF Boys 13 - VK Cup Kovlands IF
Kovlands IF/Sundsvalls FF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Kovlands IF/Sundsvalls FF
KPV Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup KPV 2
KPV Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup KPV 1
Kramfors Alliansen Girls 14 - Balticgruppen Cup Kramfors Alliansen
Kramfors Alliansen Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Kramfors Alliansen
Kubikenborgs IF Boys 11 - UPAB Cup Kubikenborgs IF 2
Kubikenborgs IF Boys 11 - UPAB Cup Kubikenborgs IF 1
Kubikenborgs IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Boys 13 - VK Cup Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Boys 14 - Frasses Cup Kubikenborgs IF
Lira BK Boys 13 - VK Cup Lira BK
Lira BK Boys 14 - Frasses Cup Lira BK
Lira BK Girls 13 - Team Sportia Cup Lira BK
Lira BK Girls 14 - Balticgruppen Cup Lira BK Gul
Lira BK Girls 14 - Balticgruppen Cup Lira BK Blå
Luleå HIF Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Luleå HIF
Luleå SK Girls 13 - Team Sportia Cup Luleå SK
Lövsta City Kickers Boys 11 - UPAB Cup Lövsta City Kickers
Lövsta City Kickers Boys 13 - VK Cup Lövsta City Kickers
Mariehem SK Boys 8 - Ragnsells Cup Mariehem SK P08 Vit
Mariehem SK Boys 8 - Ragnsells Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Mariehem SK 3
Mariehem SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Mariehem SK P07 Grön 2
Mariehem SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Mariehem SK P07 Grön
Mariehem SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Mariehem SK 2
Mariehem SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Boys 10 - GB Glace Cup Mariehem SK 2
Mariehem SK Boys 10 - GB Glace Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Boys 11 - UPAB Cup Mariehem SK P05 Grön
Mariehem SK Boys 11 - UPAB Cup Mariehem SK P05 Vit
Mariehem SK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Mariehem SK 2
Mariehem SK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Boys 14 - Frasses Cup Mariehem SK
Mariehem SK Boys 15 - Umeå Buss Cup Mariehem SK
Mariehem SK Boys 16 - HERTZ Cup Mariehem SK
Mariehem SK Girls 8 - Tiljan Cup Mariehem SK Vit
Mariehem SK Girls 8 - Tiljan Cup Mariehem SK Grön
Mariehem SK Girls 9 - Renthall Cup Mariehem SK F07 Grön
Mariehem SK Girls 9 - Renthall Cup Mariehem SK F07 Vit
Mariehem SK Girls 10 - Fazer Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Girls 10 - Fazer Cup Mariehem SK 2
Mariehem SK Girls 11 - Norrmejerier Cup Mariehem SK
Mariehem SK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Mariehem SK
Mariehem SK Girls 14 - Balticgruppen Cup Mariehem SK
Mariehem SK Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Mariehem SK 1
Mariehem SK Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Mariehem SK 2
Matfors IF Girls 11 - Norrmejerier Cup Matfors IF
Mellansels IF/Domsjö IF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Mellansels IF/Domsjö IF
Mixed PS Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Mixed PS
Morön BK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Morön BK 2
Morön BK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Morön BK 1
Morön BK Boys 13 - VK Cup Morön BK
Munksund Skuthamn SK Boys 14 - Frasses Cup Munksund Skuthamn SK
Nike FC Senior - Bergners Bil Cup Nike FC
Nordkinn FK Boys 16 - HERTZ Cup Nordkinn FK
Nordmalings BK Girls 8 - Tiljan Cup Nordmalings BK
Nordmalings BK Girls 10 - Fazer Cup Nordmalings BK
Nordmalings BK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Nordmalings BK
Nordmalings BK Girls 14 - Balticgruppen Cup Nordmalings BK
Nordstranda IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Nordstranda IL
Norra United Boys 11 - UPAB Cup Norra United
Norra United/Rosvik IK Fotboll Boys 13 - VK Cup Norra United/Rosvik IK Fotboll
Norrvalla FF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Norrvalla FF
Norrvalla FF Girls 17 - COOP Forum Cup Norrvalla FF
Närpes Kraft FF Boys 11 - UPAB Cup Närpes Kraft FF
Närpes Kraft FF Girls 17 - COOP Forum Cup Närpes Kraft FF
Oulu Blue Cats Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Oulu Blue Cats
Petrozavodsk Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Petrozavodsk
Piteå IF Boys 9 - Coca-Cola Cup Piteå IF
Piteå IF Boys 11 - UPAB Cup Piteå IF 3
Piteå IF Boys 11 - UPAB Cup Piteå IF 2
Piteå IF Boys 11 - UPAB Cup Piteå IF 1
Piteå IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 2
Piteå IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 1
Piteå IF Boys 13 - VK Cup Piteå IF 1
Piteå IF Boys 13 - VK Cup Piteå IF 2
Piteå IF Girls 11 - Norrmejerier Cup Piteå IF 1
Piteå IF Girls 11 - Norrmejerier Cup Piteå IF 2
Piteå IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 2
Piteå IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 1
Piteå IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 3
Piteå IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Piteå IF 4
PK-35 Girls 14 - Balticgruppen Cup PK-35
Pogbuinon Senior - Bergners Bil Cup Pogbuinon
Porsanger Idrettslag Boys 14 - Frasses Cup Porsanger Idrettslag
Raplamaa JK Boys 13 - VK Cup Raplamaa JK
Raplamaa JK Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Raplamaa JK
Remix FC Senior - Bergners Bil Cup Remix FC
Rosvik IK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Rosvik IK
Rutvik SK Girls 14 - Balticgruppen Cup Rutvik SK
Röbäcks IF Boys 10 - GB Glace Cup Röbäcks IF
Röbäcks IF Boys 14 - Frasses Cup Röbäcks IF
Röbäcks IF Girls 8 - Tiljan Cup Röbäcks IF
Röbäcks IF Girls 9 - Renthall Cup Röbäcks IF
Sandnessjøen IL Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Sandnessjøen IL
Sandåkerns Sk Boys 8 - Ragnsells Cup Sandåkerns SK 1
Sandåkerns Sk Boys 8 - Ragnsells Cup Sandåkerns SK 2
Sandåkerns Sk Boys 10 - GB Glace Cup Sandåkerns SK 1
Sandåkerns Sk Boys 10 - GB Glace Cup Sandåkerns SK 2
Sandåkerns Sk Boys 11 - UPAB Cup Sandåkerns SK 1
Sandåkerns Sk Boys 11 - UPAB Cup Sandåkerns SK 2
Sandåkerns Sk Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Boys 13 - VK Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Boys 15 - Umeå Buss Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 9 - Renthall Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 11 - Norrmejerier Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 13 - Team Sportia Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 14 - Balticgruppen Cup Sandåkerns SK
Sandåkerns Sk Girls 17 - COOP Forum Cup Sandåkerns SK
SDFF Girls 13 - Team Sportia Cup SDFF
SDFF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup SDFF
Selånger FK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Selånger FK 2
Selånger FK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Selånger FK 1
Selånger FK Boys 13 - VK Cup Selånger FK
Sidsjö-Böle IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sidsjö-Böle IF Svart
Sidsjö-Böle IF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sidsjö-Böle IF Grön
Själevads IK Girls 14 - Balticgruppen Cup Själevads IK
Skellefteå Parasport Förening Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Skellefteå Parasport Förening
Solf IK Boys 8 - Ragnsells Cup Solf IK
Solf IK Boys 9 - Coca-Cola Cup Solf IK
Storfors AIK Boys 10 - GB Glace Cup Storfors AIK 2
Storfors AIK Boys 10 - GB Glace Cup Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 11 - UPAB Cup Storfors AIK
Storfors AIK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Storfors AIK 2
Storfors AIK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Storfors AIK 2
Storfors AIK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Storfors AIK 1
Storfors AIK/IBFF Girls 14 - Balticgruppen Cup Storfors AIK/IBFF
Sunderby SK Boys 15 - Umeå Buss Cup Sunderby SK
Sunderby SK Girls 11 - Norrmejerier Cup Sunderby SK
Sunderby SK Girls 13 - Team Sportia Cup Sunderby SK
Sundom IF Boys 11 - UPAB Cup Sundom IF 2
Sundom IF Boys 11 - UPAB Cup Sundom IF 1
Sundom IF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sundom IF
Sundsvalls FF Boys 10 - GB Glace Cup Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sundsvalls FF P04 Röd
Sundsvalls FF Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sundsvalls FF P04 Blå
Sundsvalls FF Boys 13 - VK Cup Sundsvalls FF
Sunnanå SK Boys 13 - VK Cup Sunnanå SK
Svolvær IL Boys 11 - UPAB Cup Svolvær IL 1
Svolvær IL Boys 11 - UPAB Cup Svolvær IL 2
Svolvær IL Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Svolvær IL
Sätra SK Girls 13 - Team Sportia Cup Sätra SK
Sävar IK Boys 10 - GB Glace Cup Sävar IK
Sävar IK Girls 11 - Norrmejerier Cup Sävar IK
Sävar IK Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Sävar IK
Sävar IK Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Sävar IK
Sävast AIF Boys 14 - Frasses Cup Sävast AIF
Sävast AIF Girls 13 - Team Sportia Cup Sävast AIF
Sävast AIF Girls 14 - Balticgruppen Cup Sävast AIF
Sörfors IF Girls 9 - Renthall Cup Sörfors IF
Sörfors IF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Sörfors IF
Team parangan Senior - Bergners Bil Cup Team Parangan
Tegs SK Boys 9 - Coca-Cola Cup Tegs SK ÖST
Tegs SK Boys 10 - GB Glace Cup Tegs SK Östteg
Tegs SK Boys 10 - GB Glace Cup Tegs SK Böleäng
Tegs SK Boys 11 - UPAB Cup Tegs SK
Tegs SK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Tegs SK 2
Tegs SK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Tegs SK 1
Tegs SK Boys 13 - VK Cup Tegs SK
Tegs SK Boys 14 - Frasses Cup Tegs SK
Tegs SK Boys 15 - Umeå Buss Cup Tegs SK
Tellus IF Parasport Trophy - Rotary Umeå-Södra Cup Tellus IF
Tromsdalen Ungdoms og idrettslag Boys 15 - Umeå Buss Cup Tromsdalen Ungdoms og idrettslag
TUS (Terjärv ungdoms sportklubb) Boys 15 - Umeå Buss Cup TUS (Terjärv ungdoms sportklubb)
Tverrelvdalen IL Boys 14 - Frasses Cup Tverrelvdalen IL
Tverrelvdalen IL Boys 16 - HERTZ Cup Tverrelvdalen IL
Tverrelvdalen IL Girls 17 - COOP Forum Cup Tverrelvdalen IL
Täfteå IK Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Täfteå IK GF00-F03
Ultrabussen FC AIK IK United Senior - Bergners Bil Cup Ultrabussen FC AIK IK United
Umedalens if Boys 9 - Coca-Cola Cup Umedalens IF Svart
Umedalens if Boys 9 - Coca-Cola Cup Umedalens IF Vit
Umedalens if Boys 11 - UPAB Cup Umedalens IF
Umedalens if Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Umedalens IF 1
Umedalens if Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Umedalens IF 2
Umedalens if Boys 15 - Umeå Buss Cup Umedalens IF
Umedalens if Boys 16 - HERTZ Cup Umedalens IF
Umedalens if Girls 10 - Fazer Cup Umedalens IF
Umedalens if Girls 11 - Norrmejerier Cup Umedalens IF
Umedalens if Girls 13 - Team Sportia Cup Umedalens IF F04
Umedalens if Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Umedalens IF
Umedalens if Girls 17 - COOP Forum Cup Umedalens IF
Umeå Interkulturella IF Senior - Bergners Bil Cup Umeå Interkulturella IF Ålidhem
Umeå Interkulturella IF Senior - Bergners Bil Cup Umeå Interkulturella IF Umedalen
Umeå Södra FF Girls 9 - Renthall Cup Umeå Södra FF Gul
Umeå Södra FF Girls 10 - Fazer Cup Umeå Södra FF
Umeå Södra FF Girls 10 - Fazer Cup Umeå Södra FF Gul
Umeå Södra FF Girls 11 - Norrmejerier Cup Umeå Södra FF
Umeå Södra FF Girls 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Umeå Södra FF
Umeå Södra FF Girls 13 - Team Sportia Cup Umeå Södra FF
Umeå Södra FF Girls 15 - SISU Idrottsutbildarna Cup Umeå Södra FF
Umeå Södra FF Girls 17 - COOP Forum Cup Umeå Södra FF
Vasa IFK Boys 11 - UPAB Cup Vasa IFK
Vasa IFK Boys 12 - UMEÅ. MER FOTBOLL. Cup Vasa IFK
Vasa IFK Boys 13 - VK Cup Vasa IFK P03
åga il Boys 15 - Umeå Buss Cup Åga IL
Älvdalen United Girls 13 - Team Sportia Cup Älvdalen United F03
Älvsby IF Boys 16 - HERTZ Cup Älvsby IF
Älvsby IF Girls 14 - Balticgruppen Cup Älvsby IF
Öjeby IF Boys 11 - UPAB Cup Öjeby IF
Öjeby IF Boys 16 - HERTZ Cup Öjeby IF
Öjeby IF Girls 11 - Norrmejerier Cup Öjeby IF