Girls 9 FAZER CUP

Group A



Games

Show referees
  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
30073001 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073201 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Vit Finished TegSödra Umeå IF Vit    
30073102 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Finished Mariehem SK Grön    
30073303 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Mariehem SK Vit Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073005 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK Grön Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073104 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Finished Ersboda SK    
30073205 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished TegSödra Umeå IF Blå    
30073307 Sat 30/07 12:40 Sat 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Finished Mariehem SK Grön    
30073107 Sat 30/07 13:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Finished Mariehem SK Vit    
30073108 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073209 Sat 30/07 14:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Grön Finished Mariehem SK Vit    
30073111 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished TegSödra Umeå IF Vit    
30073211 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Mariehem SK Grön    
30073112 Sat 30/07 16:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Finished Ersboda SK    
31073100 Sun 31/07 08:00 Sun 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished TegSödra Umeå IF Blå    
31073202 Sun 31/07 09:20 Sun 31/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Grön Finished TegSödra Umeå IF Blå    
31073203 Sun 31/07 10:00 Sun 31/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Vit Finished Ersboda SK    
31073303 Sun 31/07 10:00 Sun 31/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished TegSödra Umeå IF Vit    
31073005 Sun 31/07 11:20 Sun 31/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Mariehem SK Vit    
31073105 Sun 31/07 11:20 Sun 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Cancelled TegSödra Umeå IF Vit    
31073106 Sun 31/07 12:00 Sun 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård