Boys/Girls 8 TILJAN CUP

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
30073101 lör 30/07 08:40 lör 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru Färdig Täfteå IK G8    
30073301 lör 30/07 08:40 lör 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Vit Färdig Mariehem SK B8 Vit    
30073003 lör 30/07 10:00 lör 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru Färdig Mariehem SK G8 Vit    
30073203 lör 30/07 10:00 lör 30/07 Nydalafältet 6 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Grön Färdig Sandviks IK G8    
30073305 lör 30/07 11:20 lör 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Täfteå IK G8 Färdig Mariehem SK G8 Grön    
30073006 lör 30/07 12:00 lör 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Färdig Mariehem SK B8 Grön    
30073105 lör 30/07 12:00 lör 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Sandviks IK G8 Färdig Mariehem SK G8 Vit    
30073008 lör 30/07 13:20 lör 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Grön Färdig Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru    
30073308 lör 30/07 13:20 lör 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Täfteå IK G8 Färdig Sandviks IK G8    
30073109 lör 30/07 14:40 lör 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Grön Färdig Mariehem SK B8 Vit    
30073310 lör 30/07 14:40 lör 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Sandviks IK G8 Färdig Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru    
30073013 lör 30/07 16:40 lör 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Vit Färdig Täfteå IK G8    
30073212 lör 30/07 16:40 lör 30/07 Nydalafältet 6 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Färdig Sandviks IK G8    
30073113 lör 30/07 17:20 lör 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Grön Färdig Mariehem SK G8 Grön    
31073101 sön 31/07 08:40 sön 31/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Vit Färdig Mariehem SK B8 Grön    
31073302 sön 31/07 09:20 sön 31/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Färdig Täfteå IK G8    
31073003 sön 31/07 10:00 sön 31/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Sandviks IK G8 Färdig Mariehem SK B8 Grön    
31073103 sön 31/07 10:00 sön 31/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru Färdig Mariehem SK G8 Grön    
31073006 sön 31/07 12:00 sön 31/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Grön Färdig Mariehem SK G8 Vit    
31073206 sön 31/07 12:00 sön 31/07 Nydalafältet 6 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Färdig Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru    
31073107 sön 31/07 12:40 sön 31/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Grön Färdig Täfteå IK G8