Girls 10

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
28072702 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Umedalens IF Färdig Mariehem SK Vit    
28073302 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig Mariehem SK Grön (1)    
28072905 tors 28/07 15:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Vasa IFK Färdig TegSödra Umeå IF    
29072900 fre 29/07 08:00 fre 29/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Vasa IFK Färdig Mariehem SK Grön (2)    
29072903 fre 29/07 10:15 fre 29/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Mariehem SK Grön (2)    
29073404 fre 29/07 11:00 fre 29/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig Umedalens IF    
29073307 fre 29/07 13:15 fre 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
29073311 fre 29/07 16:15 fre 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig Vasa IFK    
29072812 fre 29/07 17:00 fre 29/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A TegSödra Umeå IF Färdig Mariehem SK Vit    
29073511 fre 29/07 17:00 fre 29/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Umedalens IF Färdig Mariehem SK Grön (1)    
30072900 lör 30/07 08:00 lör 30/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Vasa IFK    
30072906 lör 30/07 12:30 lör 30/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig TegSödra Umeå IF    
30073406 lör 30/07 12:30 lör 30/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig Umedalens IF    
30073606 lör 30/07 12:30 lör 30/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig Mariehem SK Vit    
30072814 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073414 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Vasa IFK Färdig Umedalens IF    
30073514 lör 30/07 18:30 lör 30/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig TegSödra Umeå IF    
31072701 sön 31/07 08:45 sön 31/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig Vasa IFK    
31072802 sön 31/07 09:30 sön 31/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
31072906 sön 31/07 12:30 sön 31/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig TegSödra Umeå IF    
31073606 sön 31/07 12:30 sön 31/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Umedalens IF Färdig Mariehem SK Grön (2)