Girls 9 FAZER CUP

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
30073001 lör 30/07 08:40 lör 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073201 lör 30/07 08:40 lör 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Vit Färdig TegSödra Umeå IF Vit    
30073102 lör 30/07 10:00 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Färdig Mariehem SK Grön    
30073303 lör 30/07 10:00 lör 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073005 lör 30/07 11:20 lör 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK Grön Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073104 lör 30/07 11:20 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Färdig Ersboda SK    
30073205 lör 30/07 12:00 lör 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig TegSödra Umeå IF Blå    
30073307 lör 30/07 12:40 lör 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Färdig Mariehem SK Grön    
30073107 lör 30/07 13:20 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Mariehem SK Vit    
30073108 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Färdig Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073209 lör 30/07 14:40 lör 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Grön Färdig Mariehem SK Vit    
30073111 lör 30/07 16:00 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig TegSödra Umeå IF Vit    
30073211 lör 30/07 16:00 lör 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig Mariehem SK Grön    
30073112 lör 30/07 16:40 lör 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Ersboda SK    
31073100 sön 31/07 08:00 sön 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig TegSödra Umeå IF Blå    
31073202 sön 31/07 09:20 sön 31/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Grön Färdig TegSödra Umeå IF Blå    
31073203 sön 31/07 10:00 sön 31/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Ersboda SK    
31073303 sön 31/07 10:00 sön 31/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig TegSödra Umeå IF Vit    
31073005 sön 31/07 11:20 sön 31/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Färdig Mariehem SK Vit    
31073105 sön 31/07 11:20 sön 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Inställd TegSödra Umeå IF Vit    
31073106 sön 31/07 12:00 sön 31/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård