Boys 10

Alla lagen i B10 Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
28073301 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Mariehem SK Vit    
28073601 tors 28/07 11:00 tors 28/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandviks IK Färdig Täfteå IK    
28072802 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård    
28072902 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Alviks IK 2 Färdig Gimonäs Umeå IF    
28073401 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A IFK Umeå Färdig Sandåkerns SK 2    
28073502 tors 28/07 12:00 tors 28/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Ersboda SK 1 Färdig Alviks IK 1    
28072903 tors 28/07 13:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Ersboda SK 2 Färdig HTF    
28072704 tors 28/07 14:00 tors 28/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig Sundom IF Svart    
28072904 tors 28/07 14:00 tors 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Norrvalla FF Färdig Mariehem SK Grön (2)    
28072805 tors 28/07 15:00 tors 28/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Färdig Sundom IF Grön    
29072705 fre 29/07 11:45 fre 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Sundom IF Grön Färdig Sandviks IK    
29072805 fre 29/07 11:45 fre 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Färdig Mariehem SK Grön (2)    
29073305 fre 29/07 11:45 fre 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Färdig TegSödra Umeå IF Blå    
29073505 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Ersboda SK 1 Färdig Sundom IF Svart    
29073606 fre 29/07 12:30 fre 29/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Sandåkerns SK 2    
29072707 fre 29/07 13:15 fre 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A HTF Färdig Alviks IK 2    
29072907 fre 29/07 13:15 fre 29/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Täfteå IK Färdig Alviks IK 1    
29073407 fre 29/07 13:15 fre 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig IFK Umeå    
29073506 fre 29/07 13:15 fre 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Norrvalla FF Färdig Sandåkerns SK 1    
29072708 fre 29/07 14:00 fre 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Ersboda SK 2    
29072912 fre 29/07 17:00 fre 29/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Ersboda SK 2 Färdig Sundom IF Grön    
29072813 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Färdig Norrvalla FF    
29073313 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Sundom IF Svart Färdig IFK Umeå    
29073413 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Alviks IK 2 Färdig Sandåkerns SK 2    
29073512 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Sandviks IK Färdig Mariehem SK Grön (1)    
29073613 fre 29/07 17:45 fre 29/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Färdig Ersboda SK 1    
29072714 fre 29/07 18:30 fre 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig Alviks IK 1    
29072814 fre 29/07 18:30 fre 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A HTF Färdig Mariehem SK Vit    
29072715 fre 29/07 19:15 fre 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Täfteå IK    
29073415 fre 29/07 19:15 fre 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig Gimonäs Umeå IF    
30072807 lör 30/07 13:15 lör 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sundom IF Grön Färdig Alviks IK 2    
30072907 lör 30/07 13:15 lör 30/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Norrvalla FF    
30073607 lör 30/07 13:15 lör 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Färdig Sandviks IK    
30072708 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Alviks IK 1 Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
30072808 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sundom IF Svart Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073408 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig IFK Umeå    
30073508 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Ersboda SK 1 Färdig TegSödra Umeå IF Blå    
30073608 lör 30/07 14:00 lör 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 2 Färdig Mariehem SK Grön (1)    
30073509 lör 30/07 14:45 lör 30/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig HTF    
30073609 lör 30/07 14:45 lör 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Täfteå IK Färdig Ersboda SK 2    
30072815 lör 30/07 19:15 lör 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Norrvalla FF Färdig Alviks IK 1    
30072915 lör 30/07 19:15 lör 30/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A HTF Färdig Mariehem SK Grön (1)    
30073415 lör 30/07 19:15 lör 30/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Ersboda SK 2 Färdig Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073615 lör 30/07 19:15 lör 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Färdig Sundom IF Grön    
30073316 lör 30/07 19:45 lör 30/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Täfteå IK    
30072816 lör 30/07 20:00 lör 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A IFK Umeå Färdig Alviks IK 2    
30072916 lör 30/07 20:00 lör 30/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Sandåkerns SK 1    
30073416 lör 30/07 20:00 lör 30/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Sandviks IK    
30073616 lör 30/07 20:00 lör 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sundom IF Svart Färdig Sandåkerns SK 2    
30072717 lör 30/07 20:45 lör 30/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Ersboda SK 1 Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
31073504 sön 31/07 11:00 sön 31/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Sundom IF Grön Färdig Gimonäs Umeå IF    
31072805 sön 31/07 11:45 sön 31/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Norrvalla FF Färdig Ersboda SK 1    
31073405 sön 31/07 11:45 sön 31/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Färdig Sundom IF Svart    
31072707 sön 31/07 13:15 sön 31/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Vit Färdig Alviks IK 2    
31072907 sön 31/07 13:15 sön 31/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Sandviks IK Färdig Alviks IK 1    
31073407 sön 31/07 13:15 sön 31/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Täfteå IK Färdig Mariehem SK Grön (2)    
31073507 sön 31/07 13:15 sön 31/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Färdig Mariehem SK Grön (1)    
31073607 sön 31/07 13:15 sön 31/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Ersboda SK 2 Färdig Sandåkerns SK 2    
31072908 sön 31/07 14:00 sön 31/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A HTF Färdig IFK Umeå    
31073508 sön 31/07 14:00 sön 31/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ