Saturday 30/7 (Day 3)

Show referees
<
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team    
30070200 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Campus Arena G13 Grp D Mariehem SK 2 - 1 Rutvik SK    
30072700 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B12 Grp A Röbäcks IF Finished Kungsnäs FC Svart    
30072800 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G12 Grp B Mariehem SK Grön Finished Norrvalla FF    
30072900 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Vit Finished Vasa IFK    
30073000 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK Grön 2 Finished Röbäcks IF Röd    
30073100 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Mariehem SK Vit    
30073200 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Mariehem SK Grön 1    
30073300 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp B Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Ersboda SK    
30073400 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B12 Grp B Sidsjö Böle Svart Finished Umedalens IF Svart    
30073500 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A IFK Umeå Finished BK-48    
30073600 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 10 G12 Grp A Sandåkerns SK VIT Finished Gimonäs Umeå IF 2    
30073700 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 11 B14 Grp C Gimonäs Umeå IF CT 0 - 1 Svolvær Idrettslag    
30073800 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Nydalafältet 12 B14 Grp C Gammelstads IF 1 2 - 0 Matfors IF    
30073900 Sat 30/07 08:00 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp D Trångfors IF 3 - 1 Röbäcks IF    
30073001 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073101 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru Finished Täfteå IK G8    
30073201 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Vit Finished TegSödra Umeå IF Vit    
30073301 Sat 30/07 08:40 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Vit Finished Mariehem SK B8 Vit    
30072701 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C Mariehem SK Vit 1 Finished Sandåkerns SK 1    
30072801 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G12 Grp C BK-48 Finished Röbäcks IF    
30072901 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp A FC Sport Vaasa 3 Finished SOLF IK    
30073401 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B12 Grp A Ersboda SK Finished BK Örnen    
30073501 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 9 G12 Grp A IFK Umeå Finished TegSödra Umeå IF 2    
30073601 Sat 30/07 08:45 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Malax IF Blå Finished Ersmarks IK    
30070201 Sat 30/07 08:55 Sat 30/07 Campus Arena G13 Grp C Härnösands SK 2 - 0 Umedalens IF    
30073701 Sat 30/07 08:55 Sat 30/07 Nydalafältet 11 G13 Grp B Vasa IFK 7 - 1 Ersboda SK    
30073801 Sat 30/07 08:55 Sat 30/07 Nydalafältet 12 G13 Grp B Alviks IK 0 - 1 Krokom/Dvärsätt IF    
30073901 Sat 30/07 08:55 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 B13 Slutspel B 1/4 Final Luleå SK 0 - 4 Forsa IF    
30073002 Sat 30/07 09:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp B Vasa IFK Vit Finished Röbäcks IF Blå    
30073202 Sat 30/07 09:20 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
30073302 Sat 30/07 09:20 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK Grön 2 Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30070100 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 MSK Arena B15 Grp A Lycksele IF 8 - 0 BK Örnen    
30072702 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C Kungsnäs FC Vit Finished VIFK/I-JBK WHITE    
30072802 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Blå Finished IFK Umeå    
30072902 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp B TegSödra Umeå IF 1 Finished Mariehem SK Grön    
30073402 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 8 G12 Grp A Sunderby SK FF SK Finished Sandåkerns SK VIT    
30073502 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B12 Grp B Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Mariehem SK Vit 2    
30073602 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B12 Grp A VIFK/I-JBK BLUE Finished Röbäcks IF    
30071900 Sat 30/07 09:30 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol G15/16 Grp A Bollsta IK 0 - 3 Wasa Fotbol...demi Orange    
30070202 Sat 30/07 09:50 Sat 30/07 Campus Arena G13 Grp C Norrvalla FF 0 - 1 Sandåkerns SK    
30073702 Sat 30/07 09:50 Sat 30/07 Nydalafältet 11 B14 Grp D Gammelstads IF 2 1 - 1 Kubikenborgs IF    
30073902 Sat 30/07 09:50 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 B13 Slutspel A 1/4 Final Iskmo-Jungsund BK 4 - 1 Alviks IK    
30073003 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru Finished Mariehem SK G8 Vit    
30073102 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Finished Mariehem SK Grön    
30073203 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Grön Finished Sandviks IK G8    
30073303 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A Mariehem SK Vit Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30072000 Sat 30/07 10:00 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp B Tverrelvdalen IL 1 - 0 Umeå Södra FF Blå    
30072703 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A Mariehem SK PS1 8 - 1 Mariehem SK PS2    
30072803 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B12 Grp C Mariehem SK Vit 1 Finished Umedalens IF Gul    
30072903 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp B Kågedalens AIF Finished FC Sport Vaasa 2    
30073403 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Malax IF Gul Finished Gimonäs Ume...ebo Dragons    
30073503 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Sörfors IF Finished TegSödra Umeå IF Vit 2    
30073603 Sat 30/07 10:15 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B12 Grp C Sidsjö Böle Grön Finished IFK Umeå Vit    
30073004 Sat 30/07 10:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Röbäcks IF Röd Finished IFK Umeå    
30073103 Sat 30/07 10:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B9 Grp B Röbäcks IF Blå Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
30073304 Sat 30/07 10:40 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp B Ersboda SK Finished Vasa IFK Vit    
30070203 Sat 30/07 10:45 Sat 30/07 Campus Arena B14 Grp D Storfors AIK 0 - 0 Ersboda SK    
30073802 Sat 30/07 10:50 Sat 30/07 Nydalafältet 12 B14 Slutspel A 1/4 Final Sandåkerns SK 4 - 3 P Själevads IK    
30072704 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A Skellefteå Parasport 4 - 7 GIF Sundsvall    
30072804 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B12 Grp A IFK Umeå Blå Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30072904 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Mariehem SK Grön Finished Mariehem SK Vit    
30073404 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Täfteå IK Finished TegSödra Umeå IF    
30073504 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Finished FC Kuffen    
30073604 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Finished TegSödra Umeå IF Vit 1    
30071901 Sat 30/07 11:00 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp A Sävar IK 2 - 0 Tegs SK    
30073005 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 G9 Grp A Mariehem SK Grön Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073104 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Finished Ersboda SK    
30073204 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Mariehem SK Grön 1 Finished Vasa IFK Blå    
30073305 Sat 30/07 11:20 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Täfteå IK G8 Finished Mariehem SK G8 Grön    
30072705 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A GIF Sundsvall 4 - 2 Mariehem SK PS2    
30072805 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Vit Finished Ersmarks IK    
30072905 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B12 Grp C Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Sandåkerns SK 1    
30073405 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Finished Själevads IK    
30073505 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Ersboda SK Finished IBFF    
30073605 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Finished Ersboda SK    
30073803 Sat 30/07 11:45 Sat 30/07 Nydalafältet 12 B14 Slutspel A 1/4 Final Gimonäs Umeå IF SÅ 3 - 4 P Svolvær Idrettslag    
30070204 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Campus Arena G13 Slutspel B 1/8 Final Söråkers FF 4 - 1 P IFK Umeå    
30073006 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Finished Mariehem SK B8 Grön    
30073105 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Sandviks IK G8 Finished Mariehem SK G8 Vit    
30073205 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished TegSödra Umeå IF Blå    
30073306 Sat 30/07 12:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK Vit Finished Hörnefors IF    
30073703 Sat 30/07 12:15 Sat 30/07 Nydalafältet 11 G13 Slutspel A 1/4 Final Krokom/Dvärsätt IF 3 - 0 Mariehem SK    
30073903 Sat 30/07 12:15 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 G13 Slutspel A 1/4 Final Iskmo-Jungs... Kuffen F09 1 - 4 Vasa IFK    
30072706 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A Skellefteå Parasport 3 - 6 Mariehem SK PS1    
30072806 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B12 Grp B Sandåkerns SK 2 Finished Sidsjö Böle Svart    
30072906 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Finished TegSödra Umeå IF    
30073406 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Umedalens IF    
30073506 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A BK Örnen Finished TegSödra Umeå IF    
30073606 Sat 30/07 12:30 Sat 30/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Finished Mariehem SK Vit    
30073007 Sat 30/07 12:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp B Ersboda SK Finished Röbäcks IF Blå    
30073106 Sat 30/07 12:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Röbäcks IF Röd Finished Vasa IFK Guld    
30073206 Sat 30/07 12:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Vasa IFK Blå Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073307 Sat 30/07 12:40 Sat 30/07 Nydalafältet 7 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Vit Finished Mariehem SK Grön    
30070101 Sat 30/07 12:45 Sat 30/07 MSK Arena B15 Slutspel A Semi final Ersmarks IK 5 - 4 P Röbäcks IF    
30072001 Sat 30/07 12:50 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Slutspel A 1/4 Final Umeå Södra FF Blå 1 - 0 Wasa Fotbollsakademi Blå    
30070205 Sat 30/07 13:00 Sat 30/07 Campus Arena B14 Slutspel B 1/8 Final Mariehem SK 0 - 1 Ersboda SK    
30071902 Sat 30/07 13:00 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Slutspel A Semi final Arnäs IF 2 - 1 Lycksele IF    
30072707 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B11 Grp A Alviks IK Finished IFK Umeå    
30072807 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sundom IF Grön Finished Alviks IK 2    
30072907 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Mariehem SK Vit Finished Norrvalla FF    
30073407 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 8 G12 Grp C Åga / B&Y Finished BK-48    
30073507 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B12 Grp B TegSödra Umeå IF Finished Anundsjö IF    
30073607 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Finished Sandviks IK    
30073704 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 11 G13 Slutspel B 1/4 Final IBFF 0 - 1 P IFK Råneå    
30073804 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel B 1/8 Final Röbäcks IF 3 - 1 Rutvik SK    
30073904 Sat 30/07 13:15 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 G13 Slutspel B 1/8 Final Ersboda SK 0 - 1 Umedalens IF    
30073008 Sat 30/07 13:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Grön Finished Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru    
30073107 Sat 30/07 13:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Finished Mariehem SK Vit    
30073207 Sat 30/07 13:20 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Hörnefors IF Finished Mariehem SK Grön 2    
30073308 Sat 30/07 13:20 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Täfteå IK G8 Finished Sandviks IK G8    
30070102 Sat 30/07 13:50 Sat 30/07 MSK Arena B16 Grp A Umedalens IF 3 - 0 Nordstranda IL    
30072002 Sat 30/07 13:50 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Slutspel B 1/4 Final Sandåkerns SK 1 - 0 P Sävar IK    
30072708 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Alviks IK 1 Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
30072808 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sundom IF Svart Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30072908 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp C Gimonäs Umeå IF 1 Finished FC Sport Vaasa 1    
30073009 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp B Vasa IFK Vit Finished Mariehem SK Grön 1    
30073108 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Ersboda SK Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073208 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Röbäcks IF Blå Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073309 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A IFK Umeå Finished Mariehem SK Vit    
30073408 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Finished IFK Umeå    
30073508 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Ersboda SK 1 Finished TegSödra Umeå IF Blå    
30073608 Sat 30/07 14:00 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 2 Finished Mariehem SK Grön (1)    
30073805 Sat 30/07 14:15 Sat 30/07 Nydalafältet 12 B14 Slutspel B 1/4 Final IFK Kalix 0 - 1 Storfors AIK    
30070206 Sat 30/07 14:30 Sat 30/07 Campus Arena G13 Slutspel B 1/4 Final Alviks IK 2 - 1 Söråkers FF    
30073705 Sat 30/07 14:30 Sat 30/07 Nydalafältet 11 B14 Slutspel B 1/8 Final Ersmark IK 1 - 3 Matfors IF    
30073905 Sat 30/07 14:30 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 B14 Slutspel B 1/4 Final Överkalix IF 0 - 2 P Gammelstads IF 1    
30073010 Sat 30/07 14:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Vasa IFK Guld Finished Mariehem SK Grön 2    
30073109 Sat 30/07 14:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Grön Finished Mariehem SK B8 Vit    
30073209 Sat 30/07 14:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Mariehem SK Grön Finished Mariehem SK Vit    
30073310 Sat 30/07 14:40 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B/G8 Grp A Sandviks IK G8 Finished Gimonäs Umeå IF G8 Sjöfru    
30072709 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A Mariehem SK PS1 8 - 1 GIF Sundsvall    
30072809 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Finished Mariehem SK    
30072909 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp C Mariehem SK Svart Finished Gimonäs Ume...mtebo Svart    
30073409 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 8 G12 Grp A IFK Umeå Finished FC Sport Vaasa 3    
30073509 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF Finished HTF    
30073609 Sat 30/07 14:45 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Täfteå IK Finished Ersboda SK 2    
30070103 Sat 30/07 14:55 Sat 30/07 MSK Arena G15/16 Slutspel A 1/4 Final Trångfors IF 2 - 0 Tverrelvdalen IL    
30071903 Sat 30/07 15:00 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp A Ersmarks IK 1 - 1 Sävar IK    
30072003 Sat 30/07 15:05 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Slutspel B 1/4 Final Wasa Fotbol...demi Orange 3 - 0 W Spöland Vännäs IF    
30073806 Sat 30/07 15:15 Sat 30/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel B 1/4 Final Trångfors IF 3 - 2 P Röbäcks IF    
30073011 Sat 30/07 15:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Hörnefors IF Finished IFK Umeå    
30073110 Sat 30/07 15:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B9 Grp B Vasa IFK Blå Cancelled Vasa IFK Vit    
30073210 Sat 30/07 15:20 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B9 Grp B Mariehem SK Grön 1 Finished Röbäcks IF Blå    
30073311 Sat 30/07 15:20 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp B Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Ersboda SK    
30072710 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Para Grp A Mariehem SK PS2 1 - 5 Skellefteå Parasport    
30072810 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Täfteå IK Finished TegSödra Umeå IF Vit 2    
30072910 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 3 G12 Grp A Sunderby SK FF SK Finished TegSödra Umeå IF 2    
30073410 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B12 Grp A VIFK/I-JBK BLUE Finished BK Örnen    
30073510 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B12 Grp A Ersboda SK Finished IFK Umeå Blå    
30073610 Sat 30/07 15:30 Sat 30/07 Nydalafältet 10 G12 Grp A Gimonäs Umeå IF 2 Finished SOLF IK    
30070104 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 MSK Arena G15/16 Slutspel B 1/4 Final Wasa Fotbol...ffen Orange 3 - 0 W Bollsta IK    
30073012 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK Vit Finished Vasa IFK Guld    
30073111 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished TegSödra Umeå IF Vit    
30073211 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 6 G9 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Mariehem SK Grön    
30073312 Sat 30/07 16:00 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Röbäcks IF Röd    
30072711 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 1 Senior Slutspel A Final Ludde BK 2 - 3 Wakanda FC    
30072811 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Finished Ersmarks IK    
30072911 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B12 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
30073411 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B12 Grp C Umedalens IF Gul Finished IFK Umeå Vit    
30073511 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Vit 1 Finished Mariehem SK Grön    
30073611 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Nydalafältet 10 G12 Grp B Norrvalla FF Finished Gimonäs Umeå IF Tomtebo    
30072004 Sat 30/07 16:15 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Slutspel B 1/4 Final Sävast AIF 2 - 1 Luleå SK    
30073807 Sat 30/07 16:25 Sat 30/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel A 1/4 Final Norrvalla FF 0 - 2 Gimonäs Umeå IF    
30070207 Sat 30/07 16:30 Sat 30/07 Campus Arena B14 Slutspel B 1/4 Final Gimonäs Umeå IF CT 4 - 2 P Ersboda SK    
30073706 Sat 30/07 16:30 Sat 30/07 Nydalafältet 11 G13 Slutspel A 1/4 Final TegSödra Umeå IF 0 - 1 Härnösands SK    
30073906 Sat 30/07 16:30 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 G13 Slutspel B 1/4 Final Sandåkerns SK 0 - 2 P Umedalens IF    
30073013 Sat 30/07 16:40 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B/G8 Grp A Mariehem SK G8 Vit Finished Täfteå IK G8    
30073112 Sat 30/07 16:40 Sat 30/07 Nydalafältet 5 G9 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Finished Ersboda SK    
30073212 Sat 30/07 16:40 Sat 30/07 Nydalafältet 6 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Vit Finished Sandviks IK G8    
30072712 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C VIFK/I-JBK WHITE Finished Sidsjö Böle Grön    
30072812 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 2 B12 Grp C Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Kungsnäs FC Vit    
30072912 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A TegSödra Umeå IF Finished Sörfors IF    
30073412 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Ersboda SK Finished IFK Umeå    
30073512 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Själevads IK Finished Malax IF Gul    
30073612 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Nydalafältet 10 G12 Grp B Kågedalens AIF Finished Sandåkerns SK RÖD    
30071904 Sat 30/07 17:00 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp A Tegs SK 0 - 0 Umedalens IF    
30073014 Sat 30/07 17:20 Sat 30/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Vasa IFK Guld Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
30073113 Sat 30/07 17:20 Sat 30/07 Nydalafältet 5 B/G8 Grp A Mariehem SK B8 Grön Finished Mariehem SK G8 Grön    
30070208 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Campus Arena B13 Slutspel B 1/4 Final Robertsfors IK 2 - 0 TegSödra Umeå IF 1    
30073313 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Alviks IK Blå Finished Malax IF Blå    
30073707 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Nydalafältet 11 B14 Slutspel A 1/4 Final Kubikenborgs IF 2 - 1 Forsa IF    
30073808 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Nydalafältet 12 G14 Slutspel B 1/4 Final IFK Umeå 1 - 0 Stöde IF    
30072005 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Vildmannavallen 1 B15 Slutspel B 1/4 Final Sandåkerns SK 3 - 4 P Sävar IK    
30073907 Sat 30/07 17:30 Sat 30/07 Vildmannavallen 2 B14 Slutspel A 1/4 Final IFK Umeå 1 - 0 Gammelstads IF 2    
30072713 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 1 G12 Grp B TegSödra Umeå IF 1 Finished FC Sport Vaasa 2    
30072813 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A IBFF Finished Mariehem SK    
30072913 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Finished Gimonäs Ume...ebo Dragons    
30073413 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Finished Mariehem SK Vit    
30073513 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Ersmarks IK Finished FC Kuffen    
30073613 Sat 30/07 17:45 Sat 30/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Finished Alviks IK    
30071905 Sat 30/07 18:00 Sat 30/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Slutspel B 1/4 Final BK Örnen 0 - 1 BIK/ÄAIK    
30073314 Sat 30/07 18:15 Sat 30/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A BK Örnen Finished Alviks IK Blå    
30070209 Sat 30/07 18:30 Sat 30/07 Campus Arena B14 Slutspel B 1/4 Final Sörfors IF 6 - 0 Matfors IF    
30072714 Sat 30/07 18:30 Sat 30/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Alviks IK Vit