Friday 29/7 (Day 2)

Show referees
  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
29070200 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp A TegSödra Umeå IF 2 - 1 Söråkers FF    
29070100 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 MSK Arena G15/16 Grp A Trångfors IF 0 - 1 Umeå Södra FF Gul    
29072700 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Ersboda SK Finished TegSödra Umeå IF    
29072800 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G12 Grp C Röbäcks IF Finished Gimonäs Umeå IF 1    
29072900 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Vasa IFK Finished Mariehem SK Grön (2)    
29073300 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp B Umedalens IF Svart Finished TegSödra Umeå IF    
29073400 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp B Norrvalla FF Finished Kågedalens AIF    
29073600 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B12 Grp A Kungsnäs FC Svart Finished Ersboda SK    
29073700 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B13 Grp D Robertsfors IK 0 - 0 Gammelstads IF    
29073800 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Nydalafältet 12 G14 Grp C Rutvik SK 1 - 0 Munksund Skuthamn SK    
29073900 Fri 29/07 08:00 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B13 Grp D TegSödra Umeå IF 2 0 - 0 Hedens IF    
29072701 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C IFK Umeå Vit Finished Sandåkerns SK 1    
29072801 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G12 Grp A TegSödra Umeå IF 2 Finished SOLF IK    
29072901 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B12 Grp C Sidsjö Böle Grön Finished Gimonäs Ume...Tomtebogård    
29073301 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Ersboda SK Finished Malax IF Gul    
29073401 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Mariehem SK Finished BK Örnen    
29073500 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 9 G12 Grp A Gimonäs Umeå IF 2 Finished IFK Umeå    
29073601 Fri 29/07 08:45 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Ludde BK 7 - 1 Sandåkerns SK Innebandy    
29070201 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp D Iskmo-Jungs... Kuffen F09 3 - 0 Mariehem SK    
29070101 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 MSK Arena G15/16 Grp B Tverrelvdalen IL 1 - 1 Luleå SK    
29073701 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G14 Grp A Sävast AIF 2 - 0 Alviks IK    
29073801 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Nydalafältet 12 G14 Grp A IFK Umeå 0 - 2 Alnö IF    
29071900 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Grp A Sävar IK 1 - 1 Mariehem SK    
29072000 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp B Umeå Södra FF Blå 1 - 0 Sävar IK    
29073901 Fri 29/07 08:55 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp C Umedalens IF 3 - 1 Sandåkerns SK    
29072702 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B11 Grp A Ersmarks IK Finished Sörfors IF    
29072802 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A BK-48 Finished Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
29072902 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Malax IF Blå Finished TegSödra Umeå IF    
29073302 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp A Röbäcks IF Finished Ersboda SK    
29073402 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp B Mariehem SK Grön Finished Kågedalens AIF    
29073501 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B12 Grp A BK Örnen Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
29073602 Fri 29/07 09:30 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Sandåkerns SK Finished Själevads IK    
29070202 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Campus Arena B13 Grp A IFK Umeå 4 - 1 Gimonäs Umeå IF    
29070102 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 MSK Arena G15/16 Grp A Bollsta IK 0 - 1 Sandåkerns SK    
29073702 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G14 Grp B Stöde IF 0 - 2 Mariehem SK    
29073802 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Nydalafältet 12 G14 Grp C Umedalens IF 0 - 1 Rutvik SK    
29071901 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Grp B Röbäcks IF 2 - 2 Arnäs IF    
29072001 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp C TegSödra Umeå IF 2 - 0 Wasa Fotbollsakademi Blå    
29073902 Fri 29/07 09:50 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G14 Grp B IFK Luleå 2 - 0 Trångfors IF    
29072703 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C Kungsnäs FC Vit Finished Mariehem SK Vit 1    
29072803 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G12 Grp B FC Sport Vaasa 2 Finished Gimonäs Umeå IF Tomtebo    
29072903 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Mariehem SK Vit Finished Mariehem SK Grön (2)    
29073303 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 7 G12 Grp B TegSödra Umeå IF 1 Finished Sandåkerns SK RÖD    
29073403 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A IFK Umeå Finished TegSödra Umeå IF Vit 1    
29073502 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Mariehem SK Grön Finished Alviks IK    
29073603 Fri 29/07 10:15 Fri 29/07 Nydalafältet 10 G12 Grp A Sandåkerns SK VIT Finished IFK Umeå    
29070203 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp A Söråkers FF 0 - 6 Gimonäs Umeå IF    
29070103 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 MSK Arena B16 Grp A Ersmarks IK 2 - 1 Tegs SK    
29073703 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G13 Grp C IFK Råneå 1 - 1 Härnösands SK    
29073803 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp C Sandåkerns SK 1 - 0 Gammelstads IF 1    
29071902 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Grp B Gimonäs Umeå IF CSÅ 3 - 1 Sandåkerns SK    
29072002 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp A Wasa Fotbol...demi Orange 0 - 1 Trångfors IF    
29073903 Fri 29/07 10:45 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B14 Grp C Matfors IF 0 - 2 Svolvær Idrettslag    
29072704 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 1 G12 Grp C BK-48 Finished Gimonäs Umeå IF 1    
29072804 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Ersmarks IK Finished IBFF    
29072904 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B12 Grp B Anundsjö IF Finished Mariehem SK Vit 2    
29073304 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp B Sidsjö Böle Svart Finished TegSödra Umeå IF    
29073404 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A TegSödra Umeå IF Finished Umedalens IF    
29073503 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 9 G12 Grp A Sunderby SK FF SK Finished FC Sport Vaasa 3    
29073604 Fri 29/07 11:00 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A Gimonäs Ume...mtebo Lions Finished TegSödra Umeå IF Vit 2    
29070204 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp A TegSödra Umeå IF 2 - 1 IBFF    
29070104 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 MSK Arena B15 Grp A Lycksele IF 0 - 4 Ersmarks IK    
29073704 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G13 Grp D Rutvik SK 0 - 0 Röbäcks IF    
29073804 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Nydalafältet 12 G14 Grp C Munksund Skuthamn SK 0 - 1 Umedalens IF    
29071903 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol G15/16 Grp B Umeå Södra FF Blå 1 - 0 Wasa Fotbol...ffen Orange    
29072003 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 B15 Grp A BK Örnen 3 - 2 Sävar IK    
29073904 Fri 29/07 11:40 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp B Krokom/Dvärsätt IF 3 - 0 Ersboda SK    
29072705 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Sundom IF Grön Finished Sandviks IK    
29072805 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Mariehem SK Grön (2)    
29072905 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B12 Grp A VIFK/I-JBK BLUE Finished IFK Umeå Blå    
29073305 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Finished TegSödra Umeå IF Blå    
29073405 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp C FC Sport Vaasa 1 Finished Gimonäs Ume...mtebo Svart    
29073504 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Finished Täfteå IK    
29073605 Fri 29/07 11:45 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Tivar FC 0 - 3 W Wakanda FC    
29072706 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Röbäcks IF Finished Alviks IK Blå    
29072806 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A IFK Umeå Finished Ersboda SK    
29072906 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Finished FC Kuffen    
29073306 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Sandåkerns SK Röd Finished Alviks IK Vit    
29073406 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B12 Grp C VIFK/I-JBK WHITE Finished Umedalens IF Gul    
29073505 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Ersboda SK 1 Finished Sundom IF Svart    
29073606 Fri 29/07 12:30 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF Finished Sandåkerns SK 2    
29070205 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Campus Arena B14 Grp B IFK Umeå 2 - 0 Forsa IF    
29070105 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 MSK Arena G15/16 Grp C Sävast AIF 3 - 0 W Spöland Vännäs IF    
29073705 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B14 Grp D Ersboda SK 0 - 1 Kubikenborgs IF    
29073805 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp D Sörfors IF 1 - 0 Storfors AIK    
29071904 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Grp B Arnäs IF 4 - 1 Gimonäs Umeå IF CSÅ    
29072004 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp B Sävar IK 0 - 0 Tverrelvdalen IL    
29073905 Fri 29/07 12:35 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp B IFK Umeå 0 - 3 Alviks IK    
29072707 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A HTF Finished Alviks IK 2    
29072807 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G12 Grp C Åga / B&Y Finished Mariehem SK Svart    
29072907 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Täfteå IK Finished Alviks IK 1    
29073307 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Mariehem SK Grön (1) Finished Gimonäs Umeå IF Sjöfru    
29073407 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished IFK Umeå    
29073506 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Norrvalla FF Finished Sandåkerns SK 1    
29073607 Fri 29/07 13:15 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Wakanda FC 1 - 3 Ludde BK    
29070206 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Campus Arena B13 Grp D Hedens IF 3 - 1 Gammelstads IF    
29070106 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 MSK Arena B15 Grp B Röbäcks IF 1 - 1 BIK/ÄAIK    
29073706 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B13 Grp B TegSödra Umeå IF 1 1 - 3 BK-48    
29073806 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp A Själevads IK 2 - 2 Ersmark IK    
29071905 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp A Nordstranda IL 2 - 0 Sävar IK    
29072005 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp B Luleå SK 0 - 0 Umeå Södra FF Blå    
29073906 Fri 29/07 13:30 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B14 Grp A Överkalix IF 0 - 2 Gimonäs Umeå IF SÅ    
29072708 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Vit Finished Ersboda SK 2    
29072808 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G12 Grp A FC Sport Vaasa 3 Finished Gimonäs Umeå IF 2    
29072908 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 3 G12 Grp A SOLF IK Finished Sunderby SK FF SK    
29073308 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B11 Grp A Gimonäs Umeå IF Finished Mariehem SK Vit    
29073408 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp A TegSödra Umeå IF 2 Finished Sandåkerns SK VIT    
29073507 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Malax IF Blå Finished TegSödra Umeå IF Vit 2    
29073608 Fri 29/07 14:00 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B12 Grp B Sandåkerns SK 2 Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
29070207 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 Campus Arena G14 Grp B IFK Luleå 1 - 0 Stöde IF    
29070107 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 MSK Arena G15/16 Grp A Umeå Södra FF Gul 5 - 0 Bollsta IK    
29073707 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B14 Grp B IFK Kalix 3 - 0 Mariehem SK    
29073807 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B13 Grp C Mariehem SK 0 - 2 Ersboda SK    
29071906 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol G15/16 Grp A Sandåkerns SK 1 - 0 Wasa Fotbol...demi Orange    
29073907 Fri 29/07 14:25 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B13 Grp B Storfors AIK 1 - 3 Gimonäs Umeå IF Tomtebo    
29072709 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B12 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished VIFK/I-JBK BLUE    
29072809 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 2 B11 Grp A Malax IF Gul Finished TegSödra Umeå IF Vit 1    
29072909 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Alviks IK Finished Gimonäs Ume...mtebo Lions    
29073309 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp C Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Mariehem SK Vit 1    
29073409 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Gimonäs Ume...ebo Dragons Finished Sandåkerns SK    
29073508 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Ersboda SK Finished Mariehem SK Grön    
29073609 Fri 29/07 14:45 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B11 Grp A FC Kuffen Finished Sörfors IF    
29070208 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp D Rutvik SK 1 - 1 Trångfors IF    
29070108 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 MSK Arena B15 Grp A Ersmarks IK 12 - 0 BK Örnen    
29073708 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G14 Grp B Trångfors IF 2 - 0 Mariehem SK    
29073808 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B13 Grp D TegSödra Umeå IF 2 1 - 1 Robertsfors IK    
29071907 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol G15/16 Grp B Wasa Fotbol...ffen Orange 0 - 0 Sävar IK    
29072006 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp C TegSödra Umeå IF 1 - 0 Sävast AIF    
29073908 Fri 29/07 15:20 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B13 Grp C Alviks IK 2 - 1 Forsa IF    
29072710 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C Umedalens IF Gul Finished Kungsnäs FC Vit    
29072810 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 2 B12 Grp C IFK Umeå Vit Finished VIFK/I-JBK WHITE    
29072910 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Mariehem SK Vit Finished IFK Umeå    
29073310 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp A BK Örnen Finished Röbäcks IF    
29073410 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B11 Grp A Själevads IK Finished Gimonäs Umeå IF    
29073509 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B11 Grp A Alviks IK Blå Finished TegSödra Umeå IF    
29073610 Fri 29/07 15:30 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B12 Grp A IFK Umeå Blå Finished Kungsnäs FC Svart    
29070209 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Campus Arena G14 Grp A IFK Umeå 0 - 3 Sävast AIF    
29070109 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 MSK Arena B16 Grp A Nordstranda IL 0 - 3 Ersmarks IK    
29072711 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 1 G12 Grp B Gimonäs Umeå IF Tomtebo Finished TegSödra Umeå IF 1    
29072811 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Alviks IK Blå Finished Gimonäs Ume...u/Carlshöjd    
29072911 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A BK Örnen Finished Ersmarks IK    
29073311 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Gimonäs Umeå IF Sjöfru Finished Vasa IFK    
29073411 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp B Sandåkerns SK RÖD Finished Norrvalla FF    
29073510 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 9 G12 Grp B FC Sport Vaasa 2 Finished Mariehem SK Grön    
29073611 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A BK-48 Finished IBFF    
29073709 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B13 Grp A Iskmo-Jungsund BK 6 - 0 Gimonäs Umeå IF    
29073809 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp A Överkalix IF 0 - 1 Själevads IK    
29071908 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Grp B BIK/ÄAIK 1 - 1 Arnäs IF    
29072007 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 B15 Grp A Mariehem SK 0 - 9 Lycksele IF    
29073909 Fri 29/07 16:15 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp C Sandåkerns SK 2 - 0 IFK Råneå    
29072712 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B12 Grp C Sandåkerns SK 1 Finished Sidsjö Böle Grön    
29072812 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A TegSödra Umeå IF Finished Mariehem SK Vit    
29072912 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Ersboda SK 2 Finished Sundom IF Grön    
29073312 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B12 Grp B Mariehem SK Vit 2 Finished Sandåkerns SK 2    
29073412 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B12 Grp B Anundsjö IF Finished Sidsjö Böle Svart    
29073511 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Umedalens IF Finished Mariehem SK Grön (1)    
29073612 Fri 29/07 17:00 Fri 29/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A TegSödra Umeå IF Finished Sandåkerns SK Röd    
29070210 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Campus Arena G14 Grp C Rutvik SK 0 - 0 Munksund Skuthamn SK    
29073710 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B14 Grp C Svolvær Idrettslag 0 - 1 Sandåkerns SK    
29073810 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B13 Grp A Luleå SK 0 - 2 IFK Umeå    
29071909 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Grp A Sävar IK 0 - 0 Umedalens IF    
29072008 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 B15 Grp B Sandåkerns SK 0 - 1 Röbäcks IF    
29073910 Fri 29/07 17:10 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G14 Grp A Alnö IF 0 - 3 Alviks IK    
29072713 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 1 G12 Grp C Mariehem SK Svart Finished Röbäcks IF    
29072813 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Norrvalla FF    
29072913 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B11 Grp A Ersmarks IK Finished Täfteå IK    
29073313 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Sundom IF Svart Finished IFK Umeå    
29073413 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Alviks IK 2 Finished Sandåkerns SK 2    
29073512 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Sandviks IK Finished Mariehem SK Grön (1)    
29073613 Fri 29/07 17:45 Fri 29/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Sandåkerns SK 1 Finished Ersboda SK 1    
29070211 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Campus Arena G13 Grp B Krokom/Dvärsätt IF 2 - 1 Vasa IFK    
29073711 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G13 Grp C Umedalens IF 0 - 2 Norrvalla FF    
29073811 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Nydalafältet 12 G13 Grp D Röbäcks IF 0 - 0 Iskmo-Jungs... Kuffen F09    
29071910 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Umeå Energi Arena Sol G15/16 Grp B Wasa Fotbol...ffen Orange 0 - 0 Tverrelvdalen IL    
29072009 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Vildmannavallen 1 G15/16 Grp C Wasa Fotbollsakademi Blå 3 - 0 W Spöland Vännäs IF    
29073911 Fri 29/07 18:05 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B14 Grp C Matfors IF 0 - 3 Gimonäs Umeå IF CT    
29072714 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Grön (2) Finished Alviks IK 1    
29072814 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A HTF Finished Mariehem SK Vit    
29072914 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Röbäcks IF Finished Alviks IK Vit    
29073314 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Mariehem SK Finished IFK Umeå    
29073414 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 8 G12 Grp C FC Sport Vaasa 1 Finished BK-48    
29073513 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 9 G12 Grp C Gimonäs Ume...mtebo Svart Finished Åga / B&Y    
29073614 Fri 29/07 18:30 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Sandåkerns SK Innebandy 3 - 0 W Tivar FC    
29070212 Fri 29/07 19:00 Fri 29/07 Campus Arena B13 Grp C Ersboda SK 2 - 0 Forsa IF    
29073712 Fri 29/07 19:00 Fri 29/07 Nydalafältet 11 G13 Grp B Ersboda SK 0 - 0 IFK Umeå    
29073812 Fri 29/07 19:00 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp A Gimonäs Umeå IF SÅ 3 - 0 Ersmark IK    
29073912 Fri 29/07 19:00 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B14 Grp D Kubikenborgs IF 3 - 0 Sörfors IF    
29072715 Fri 29/07 19:15 Fri 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A TegSödra Umeå IF Blå Finished Täfteå IK    
29072915 Fri 29/07 19:15 Fri 29/07 Nydalafältet 3 B12 Grp B Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Umedalens IF Svart    
29073415 Fri 29/07 19:15 Fri 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Gimonäs Ume...Tomtebogård Finished Gimonäs Umeå IF    
29070213 Fri 29/07 19:55 Fri 29/07 Campus Arena B14 Grp B IFK Kalix 0 - 2 IFK Umeå    
29073713 Fri 29/07 19:55 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B13 Grp B TegSödra Umeå IF 1 1 - 2 Storfors AIK    
29073813 Fri 29/07 19:55 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B14 Grp D Ersboda SK 0 - 1 Gammelstads IF 2    
29073913 Fri 29/07 19:55 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 B13 Grp B BK-48 0 - 1 Gimonäs Umeå IF Tomtebo    
29073615 Fri 29/07 20:00 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Sandåkerns SK Innebandy 0 - 1 Wakanda FC    
29073616 Fri 29/07 20:45 Fri 29/07 Nydalafältet 10 Senior Grp A Ludde BK 3 - 0 W Tivar FC    
29070214 Fri 29/07 20:50 Fri 29/07 Campus Arena B14 Grp B Mariehem SK 0 - 1 Forsa IF    
29073714 Fri 29/07 20:50 Fri 29/07 Nydalafältet 11 B13 Grp C Mariehem SK 0 - 3 Alviks IK    
29073814 Fri 29/07 20:50 Fri 29/07 Nydalafältet 12 B13 Grp A Luleå SK 0 - 4 Iskmo-Jungsund BK    
29073914 Fri 29/07 20:50 Fri 29/07 Vildmannavallen 2 G13 Grp A IBFF 0 - 1 Gimonäs Umeå IF