Girls 9 FAZER CUP

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag    
27073300 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK 1 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 C/D    
27073102 lö 27/07 09:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Hörnsjö IF    
27073003 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10 Färdig IFK Umeå    
27073105 lö 27/07 11:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 Mariehem SK 2 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 A/B    
27073106 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 Gimonäs Ume...ebo F10 C/D Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
27073008 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 4 Hörnsjö IF Färdig Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10    
27073208 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 IFK Umeå Färdig Mariehem SK 2    
27073109 lö 27/07 14:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig FC Sport-j T10    
27073011 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 4 Mariehem SK 2 Färdig Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10    
27073112 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 Mariehem SK 1 Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
27073012 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Ume...ebo F10 A/B Färdig FC Sport-j T10    
27073215 lö 27/07 18:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 FC Sport-j T10 Färdig IFK Umeå    
27073315 lö 27/07 18:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 Gimonäs Ume...ebo F10 C/D Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
27073015 lö 27/07 18:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Ume...ebo F10 A/B Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
27073115 lö 27/07 18:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 Mariehem SK 1 Färdig Hörnsjö IF    
27073017 lö 27/07 19:45 lö 27/07 Nydalafältet 4 IFK Umeå Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 C/D    
27073317 lö 27/07 19:45 lö 27/07 Nydalafältet 7 Hörnsjö IF Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 A/B    
27073218 lö 27/07 20:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 Teg Södra Umeå IF 2 Färdig Mariehem SK 2    
27073318 lö 27/07 20:25 lö 27/07 Nydalafältet 7 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10    
28073100 sö 28/07 08:00 sö 28/07 Nydalafältet 5 Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10 Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
28073000 sö 28/07 08:00 sö 28/07 Nydalafältet 4 FC Sport-j T10 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 C/D    
28073201 sö 28/07 08:40 sö 28/07 Nydalafältet 6 IFK Umeå Färdig Mariehem SK 1    
28073002 sö 28/07 09:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Ume...ebo F10 A/B Färdig Teg Södra Umeå IF 1    
28073203 sö 28/07 10:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 Gimonäs Ume...UIF CSÅ F10 Färdig FC Sport-j T10    
28073005 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 Mariehem SK 2 Färdig Hörnsjö IF    
28073106 sö 28/07 12:00 sö 28/07 Nydalafältet 5 Mariehem SK 1 Färdig Gimonäs Ume...ebo F10 A/B    
28073206 sö 28/07 12:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 IFK Umeå Färdig Teg Södra Umeå IF 2    
28073108 sö 28/07 13:20 sö 28/07 Nydalafältet 5 Teg Södra Umeå IF 1 Färdig Hörnsjö IF    
28073010 sö 28/07 14:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Ume...ebo F10 C/D Färdig Mariehem SK 2    
28073011 sö 28/07 15:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 Mariehem SK 1 Färdig FC Sport-j T10