Boys 8 TILJAN CUP

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
27073001 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig Ersboda SK    
27073201 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Täfteå IK Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 2    
27073301 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig TegSödra Um...F Blå lag 2    
27073202 lö 27/07 09:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Alviks IK Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 1    
27073004 lö 27/07 10:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig Täfteå IK    
27073204 lö 27/07 10:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 2 Färdig Ersboda SK    
27073205 lö 27/07 11:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå Lag 1 Färdig Mariehem SK p11 vit    
27073305 lö 27/07 11:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå lag 2 Färdig Alviks IK    
27073107 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 1 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
27073307 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A Täfteå IK Färdig TegSödra Um...F Blå Lag 1    
27073209 lö 27/07 14:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå lag 2 Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 2    
27073010 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Alviks IK Färdig Mariehem SK p11 vit    
27073110 lö 27/07 14:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 1 Färdig Ersboda SK    
27073212 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå lag 2 Färdig Täfteå IK    
27073013 lö 27/07 16:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 1 Färdig TegSödra Um...F Blå Lag 1    
27073113 lö 27/07 16:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 2 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
27073114 lö 27/07 17:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Ersboda SK Färdig Alviks IK    
27073316 lö 27/07 18:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig Täfteå IK    
28073200 sö 28/07 08:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Mariehem SK P11 Grön Färdig TegSödra Um...F Blå Lag 1    
28073001 sö 28/07 08:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A Ersboda SK Färdig TegSödra Um...F Blå lag 2    
28073101 sö 28/07 08:40 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Alviks IK Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 2    
28073004 sö 28/07 10:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå Lag 1 Färdig Ersboda SK    
28073105 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A Mariehem SK p11 vit Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 1    
28073107 sö 28/07 12:40 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå Lag 1 Färdig Alviks IK    
28073209 sö 28/07 14:00 sö 28/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Tegs Södra ...F Vit lag 2 Färdig Mariehem SK p11 vit    
28073110 sö 28/07 14:40 sö 28/07 Nydalafältet 5 B8 Grp A TegSödra Um...F Blå lag 2 Färdig Mariehem SK P11 Grön    
28073210 sö 28/07 14:40 sö 28/07 Nydalafältet 6 B8 Grp A Täfteå IK Färdig Tegs Södra ...F Vit lag 1