Boys 9 COCA COLA CUP

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
27073000 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig IFK Umeå Vit    
27073100 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig IFK Umeå Blå    
27073200 lö 27/07 08:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Sandviks IK SIK svart    
27073101 lö 27/07 08:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Färdig Ersboda SK    
27073103 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Sandviks IK SIK gul Färdig IFK Umeå Blå    
27073203 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27073303 lö 27/07 10:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Skellefteå FF    
27073104 lö 27/07 10:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF CSÅ Färdig IFK Umeå Vit    
27073304 lö 27/07 10:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Ersboda SK Färdig Sandviks IK SIK svart    
27073006 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073206 lö 27/07 12:00 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A BK Örnen Färdig Mariehem SK P10 Grön    
27073007 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Skellefteå FF Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073207 lö 27/07 12:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Sandviks IK SIK svart Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
27073108 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A IFK Umeå Blå Färdig Gimonäs Umeå IF    
27073308 lö 27/07 13:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Ersboda SK    
27073009 lö 27/07 14:00 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A BK Örnen Färdig Sandviks IK SIK gul    
27073309 lö 27/07 14:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Mariehem SK P10 Grön Färdig Hörnsjö IF    
27073111 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073211 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A IFK Umeå Blå Färdig Ersboda SK    
27073311 lö 27/07 15:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A Sandviks IK SIK svart Färdig Skellefteå FF    
27073312 lö 27/07 16:00 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A IFK Umeå Vit Färdig Mariehem SK P10 Grön    
27073213 lö 27/07 16:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig Sandviks IK SIK gul    
27073313 lö 27/07 16:40 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A BK Örnen Färdig Gimonäs Umeå IF    
27073314 lö 27/07 17:20 lö 27/07 Nydalafältet 7 B9 Grp A IFK Umeå Blå Färdig Mariehem SK P10 Vit 1    
27073016 lö 27/07 18:40 lö 27/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Skellefteå FF Färdig IFK Umeå Vit    
27073116 lö 27/07 18:40 lö 27/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073216 lö 27/07 18:40 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A BK Örnen Färdig Ersboda SK    
27073217 lö 27/07 19:20 lö 27/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Grön Färdig Sandviks IK SIK gul    
28073102 sö 28/07 09:20 sö 28/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A Hörnsjö IF Färdig Gimonäs Umeå IF    
28073202 sö 28/07 09:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Sandviks IK SIK gul Färdig Mariehem SK P10 Vit 2    
28073003 sö 28/07 10:00 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Ersboda SK Färdig Mariehem SK P10 Grön    
28073103 sö 28/07 10:00 sö 28/07 Nydalafältet 5 B9 Grp A IFK Umeå Vit Färdig BK Örnen    
28073204 sö 28/07 10:40 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Skellefteå FF Färdig IFK Umeå Blå    
28073205 sö 28/07 11:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig Sandviks IK SIK svart    
28073007 sö 28/07 12:40 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Gimonäs Umeå IF Färdig Mariehem SK P10 Grön    
28073207 sö 28/07 12:40 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Sandviks IK SIK gul Färdig Gimonäs Umeå IF CSÅ    
28073008 sö 28/07 13:20 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Sandviks IK SIK svart Färdig IFK Umeå Vit    
28073208 sö 28/07 13:20 sö 28/07 Nydalafältet 6 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 1 Färdig BK Örnen    
28073009 sö 28/07 14:00 sö 28/07 Nydalafältet 4 B9 Grp A Mariehem SK P10 Vit 2 Färdig Skellefteå FF