Boys 9 COCA COLA CUP

Group A




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold    
27073200 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 Gimonäs Umeå IF Finished Sandviks IK SIK svart    
27073000 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 Mariehem SK P10 Vit 2 Finished IFK Umeå Vit    
27073100 lø 27/07 08:00 lø 27/07 Nydalafältet 5 Hörnsjö IF Finished IFK Umeå Blå    
27073101 lø 27/07 08:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished Ersboda SK    
27073203 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 Hörnsjö IF Finished Mariehem SK P10 Vit 2    
27073103 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 5 Sandviks IK SIK gul Finished IFK Umeå Blå    
27073303 lø 27/07 10:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P10 Vit 1 Finished Skellefteå FF    
27073304 lø 27/07 10:40 lø 27/07 Nydalafältet 7 Ersboda SK Finished Sandviks IK SIK svart    
27073104 lø 27/07 10:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 Gimonäs Umeå IF CSÅ Finished IFK Umeå Vit    
27073006 lø 27/07 12:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Umeå IF Finished Mariehem SK P10 Vit 1    
27073206 lø 27/07 12:00 lø 27/07 Nydalafältet 6 BK Örnen Finished Mariehem SK P10 Grön    
27073007 lø 27/07 12:40 lø 27/07 Nydalafältet 4 Skellefteå FF Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073207 lø 27/07 12:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 Sandviks IK SIK svart Finished Mariehem SK P10 Vit 2    
27073108 lø 27/07 13:20 lø 27/07 Nydalafältet 5 IFK Umeå Blå Finished Gimonäs Umeå IF    
27073308 lø 27/07 13:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P10 Vit 1 Finished Ersboda SK    
27073309 lø 27/07 14:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 Mariehem SK P10 Grön Finished Hörnsjö IF    
27073009 lø 27/07 14:00 lø 27/07 Nydalafältet 4 BK Örnen Finished Sandviks IK SIK gul    
27073111 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 5 Mariehem SK P10 Vit 2 Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073211 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 6 IFK Umeå Blå Finished Ersboda SK    
27073311 lø 27/07 15:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 Sandviks IK SIK svart Finished Skellefteå FF    
27073312 lø 27/07 16:00 lø 27/07 Nydalafältet 7 IFK Umeå Vit Finished Mariehem SK P10 Grön    
27073313 lø 27/07 16:40 lø 27/07 Nydalafältet 7 BK Örnen Finished Gimonäs Umeå IF    
27073213 lø 27/07 16:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 Hörnsjö IF Finished Sandviks IK SIK gul    
27073314 lø 27/07 17:20 lø 27/07 Nydalafältet 7 IFK Umeå Blå Finished Mariehem SK P10 Vit 1    
27073016 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 4 Skellefteå FF Finished IFK Umeå Vit    
27073216 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 6 BK Örnen Finished Ersboda SK    
27073116 lø 27/07 18:40 lø 27/07 Nydalafältet 5 Hörnsjö IF Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
27073217 lø 27/07 19:20 lø 27/07 Nydalafältet 6 Mariehem SK P10 Grön Finished Sandviks IK SIK gul    
28073202 sø 28/07 09:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 Sandviks IK SIK gul Finished Mariehem SK P10 Vit 2    
28073102 sø 28/07 09:20 sø 28/07 Nydalafältet 5 Hörnsjö IF Finished Gimonäs Umeå IF    
28073103 sø 28/07 10:00 sø 28/07 Nydalafältet 5 IFK Umeå Vit Finished BK Örnen    
28073003 sø 28/07 10:00 sø 28/07 Nydalafältet 4 Ersboda SK Finished Mariehem SK P10 Grön    
28073204 sø 28/07 10:40 sø 28/07 Nydalafältet 6 Skellefteå FF Finished IFK Umeå Blå    
28073205 sø 28/07 11:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 Mariehem SK P10 Vit 1 Finished Sandviks IK SIK svart    
28073007 sø 28/07 12:40 sø 28/07 Nydalafältet 4 Gimonäs Umeå IF Finished Mariehem SK P10 Grön    
28073207 sø 28/07 12:40 sø 28/07 Nydalafältet 6 Sandviks IK SIK gul Finished Gimonäs Umeå IF CSÅ    
28073208 sø 28/07 13:20 sø 28/07 Nydalafältet 6 Mariehem SK P10 Vit 1 Finished BK Örnen    
28073008 sø 28/07 13:20 sø 28/07 Nydalafältet 4 Sandviks IK SIK svart Finished IFK Umeå Vit    
28073009 sø 28/07 14:00 sø 28/07 Nydalafältet 4 Mariehem SK P10 Vit 2 Finished Skellefteå FF