Girls 11 - COOP Cup

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
26072902 to 26/07 11:00 to 26/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Ersboda SK F07/08 Färdig Matfors IF    
26073305 to 26/07 12:25 to 26/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Umeå Södra FF F07 Gul Färdig Huima    
26072807 to 26/07 14:40 to 26/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Obbola IK f 07/08 Färdig IK Myran 07/08    
26073307 to 26/07 14:40 to 26/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A BK-Hoppet Färdig Alnö IF ALNÖ IF F07    
26073403 to 26/07 14:40 to 26/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A GUIF 07 CaSo Färdig FC Sport-juniorit T07    
26073501 to 26/07 14:40 to 26/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Sundom IF SIF F06/07 Färdig Mariehem SK    
27073301 fr 27/07 08:45 fr 27/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Obbola IK f 07/08 Färdig Sundom IF SIF F06/07    
27073502 fr 27/07 09:30 fr 27/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A IK Myran 07/08 Färdig Umeå Södra FF F07 Gul    
27073602 fr 27/07 09:30 fr 27/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A GUIF 07 CaSo Färdig Huima    
27073305 fr 27/07 11:45 fr 27/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Ersboda SK F07/08 Färdig BK-Hoppet    
27072706 fr 27/07 12:30 fr 27/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A FC Sport-juniorit T07 Färdig Sandåkerns SK    
27072806 fr 27/07 12:30 fr 27/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Matfors IF Färdig Mariehem SK    
27073606 fr 27/07 12:30 fr 27/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A Obbola IK f 07/08 Färdig Alnö IF ALNÖ IF F07    
27073307 fr 27/07 13:15 fr 27/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Sundom IF SIF F06/07 Färdig GUIF 07 CaSo    
27073410 fr 27/07 15:30 fr 27/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A BK-Hoppet Färdig Umeå Södra FF F07 Gul    
27072713 fr 27/07 17:45 fr 27/07 Nydalafältet 1 G11 Grp A Ersboda SK F07/08 Färdig FC Sport-juniorit T07    
27072813 fr 27/07 17:45 fr 27/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sandåkerns SK Färdig Huima    
27072913 fr 27/07 17:45 fr 27/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A IK Myran 07/08 Färdig Matfors IF    
27072916 fr 27/07 20:00 fr 27/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Mariehem SK Färdig Alnö IF ALNÖ IF F07    
28073300 lö 28/07 08:00 lö 28/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Alnö IF ALNÖ IF F07 Färdig Sandåkerns SK    
28073400 lö 28/07 08:00 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Huima Färdig Obbola IK f 07/08    
28073500 lö 28/07 08:00 lö 28/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Mariehem SK Färdig FC Sport-juniorit T07    
28072802 lö 28/07 09:30 lö 28/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Sundom IF SIF F06/07 Färdig Umeå Södra FF F07 Gul    
28072902 lö 28/07 09:30 lö 28/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A GUIF 07 CaSo Färdig BK-Hoppet    
28073602 lö 28/07 09:30 lö 28/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A Ersboda SK F07/08 Färdig IK Myran 07/08    
28073305 lö 28/07 11:45 lö 28/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Matfors IF Färdig Sandåkerns SK    
28073405 lö 28/07 11:45 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Mariehem SK Färdig Huima    
28073505 lö 28/07 11:45 lö 28/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Obbola IK f 07/08 Färdig FC Sport-juniorit T07    
28073407 lö 28/07 13:15 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Alnö IF ALNÖ IF F07 Färdig GUIF 07 CaSo    
28073408 lö 28/07 14:00 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Ersboda SK F07/08 Färdig Sundom IF SIF F06/07    
28073310 lö 28/07 15:30 lö 28/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A IK Myran 07/08 Färdig Mariehem SK    
28073410 lö 28/07 15:30 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A Matfors IF Färdig Umeå Södra FF F07 Gul    
28073411 lö 28/07 16:15 lö 28/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A BK-Hoppet Färdig Sandåkerns SK    
29072901 sö 29/07 08:45 sö 29/07 Nydalafältet 3 G11 Grp A Obbola IK f 07/08 Färdig BK-Hoppet    
29073501 sö 29/07 08:45 sö 29/07 Nydalafältet 9 G11 Grp A Sundom IF SIF F06/07 Färdig Sandåkerns SK    
29073601 sö 29/07 08:45 sö 29/07 Nydalafältet 10 G11 Grp A FC Sport-juniorit T07 Färdig Matfors IF    
29073402 sö 29/07 09:30 sö 29/07 Nydalafältet 8 G11 Grp A IK Myran 07/08 Färdig GUIF 07 CaSo    
29073303 sö 29/07 10:15 sö 29/07 Nydalafältet 7 G11 Grp A Alnö IF ALNÖ IF F07 Färdig Umeå Södra FF F07 Gul    
29072804 sö 29/07 11:55 sö 29/07 Nydalafältet 2 G11 Grp A Huima Färdig Ersboda SK F07/08