Girls 10 - Porsche Cup

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
26073300 to 26/07 08:40 to 26/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Mariehem SK F08 Färdig Umeå Södra FF Blå    
26073301 to 26/07 09:25 to 26/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Umeå Södra FF Gul Färdig Nordmalings BK    
26072701 to 26/07 10:10 to 26/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Arnäs IF Färdig GUIF F08 CSI    
26073402 to 26/07 13:55 to 26/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Norrvalla FF Färdig BK-48    
26073601 to 26/07 14:40 to 26/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A IFK Umeå F07/08 Färdig FC Sport-juniorit    
26073404 to 26/07 15:25 to 26/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Sävar IK F08 Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
27073501 fr 27/07 08:45 fr 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Norrvalla FF Färdig Umeå Södra FF Blå    
27073303 fr 27/07 10:15 fr 27/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Nordmalings BK Färdig BK-48    
27073503 fr 27/07 10:15 fr 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A IFK Umeå F07/08 Färdig Umeå Södra FF Gul    
27073404 fr 27/07 11:00 fr 27/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A GUIF F08 CSI Färdig FC Sport-juniorit    
27072906 fr 27/07 12:30 fr 27/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Norrvalla FF Färdig Sävar IK F08    
27073506 fr 27/07 12:30 fr 27/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Iskmo-Jungsund Bollklubb Färdig Arnäs IF    
27073308 fr 27/07 14:00 fr 27/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A BK-48 Färdig Mariehem SK F08    
27073309 fr 27/07 14:45 fr 27/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Nordmalings BK Färdig IFK Umeå F07/08    
27072710 fr 27/07 15:30 fr 27/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Umeå Södra FF Blå Färdig FC Sport-juniorit    
27073313 fr 27/07 17:45 fr 27/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Umeå Södra FF Gul Färdig Arnäs IF    
27073413 fr 27/07 17:45 fr 27/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Iskmo-Jungsund Bollklubb Färdig Mariehem SK F08    
27073314 fr 27/07 18:30 fr 27/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A GUIF F08 CSI Färdig Sävar IK F08    
28072803 lö 28/07 10:15 lö 28/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Umeå Södra FF Gul Färdig Norrvalla FF    
28073303 lö 28/07 10:15 lö 28/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A BK-48 Färdig IFK Umeå F07/08    
28072804 lö 28/07 11:00 lö 28/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A GUIF F08 CSI Färdig Nordmalings BK    
28072904 lö 28/07 11:00 lö 28/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Umeå Södra FF Blå Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
28072704 lö 28/07 11:30 lö 28/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Sävar IK F08 Färdig FC Sport-juniorit    
28073605 lö 28/07 11:45 lö 28/07 Nydalafältet 10 G10 Grp A Arnäs IF Färdig Mariehem SK F08    
28073308 lö 28/07 14:00 lö 28/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Sävar IK F08 Färdig BK-48    
28073409 lö 28/07 14:45 lö 28/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A GUIF F08 CSI Färdig Umeå Södra FF Blå    
28072909 lö 28/07 15:25 lö 28/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Umeå Södra FF Gul Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
28072710 lö 28/07 16:15 lö 28/07 Nydalafältet 1 G10 Grp A Arnäs IF Färdig IFK Umeå F07/08    
28073311 lö 28/07 16:15 lö 28/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A FC Sport-juniorit Färdig Nordmalings BK    
28073313 lö 28/07 17:45 lö 28/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A Mariehem SK F08 Färdig Norrvalla FF    
29073500 sö 29/07 08:00 sö 29/07 Nydalafältet 9 G10 Grp A Norrvalla FF Färdig GUIF F08 CSI    
29073301 sö 29/07 08:45 sö 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A FC Sport-juniorit Färdig Umeå Södra FF Gul    
29073302 sö 29/07 09:30 sö 29/07 Nydalafältet 7 G10 Grp A IFK Umeå F07/08 Färdig Iskmo-Jungsund Bollklubb    
29073403 sö 29/07 10:15 sö 29/07 Nydalafältet 8 G10 Grp A Arnäs IF Färdig Sävar IK F08    
29072805 sö 29/07 12:40 sö 29/07 Nydalafältet 2 G10 Grp A Umeå Södra FF Blå Färdig BK-48    
29072907 sö 29/07 13:15 sö 29/07 Nydalafältet 3 G10 Grp A Nordmalings BK Färdig Mariehem SK F08