Dette er resultater fra Umeå Fotbollsfestival 2018. Se de siste resultatene fra Umeå Fotbollsfestival 2021 her.

Siste resultat

Umeå Fotbollsfestival 2018 begynner
Slutt
26/7
27/7
28/7
29/7

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
29072706 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Slutspel A Finale Mariehem SK P06 vit 6 - 7 P FC Komu    
29073503 sø 29/07 10:30 sø 29/07 Nydalafältet 9 B12 Slutspel B Finale Sandåkerns SK 1 0 - 2 Norrvalla FF P06    
29073705 sø 29/07 13:50 sø 29/07 Nydalafältet 11 B13 Slutspel A Finale Kubikenborgs IF 1 - 0 IFK Umeå    
29073704 sø 29/07 12:40 sø 29/07 Nydalafältet 11 B13 Slutspel B Finale Tegs SK 3 - 2 P Umedalens IF    
29071905 sø 29/07 13:50 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol B14 Slutspel A Finale Morön BK 1 - 4 Tegs SK    
29070105 sø 29/07 13:50 sø 29/07 MSK Arena B14 Slutspel B Finale Ersmarks IK 0 - 1 IFK Umeå    
29071903 sø 29/07 11:30 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol B15 Slutspel A Finale Ersmarks IK 4 - 3 P GUIF    
29072003 sø 29/07 11:30 sø 29/07 Vildmannavallen 1 B15 Slutspel B Finale Bergnäsets AIK BAIK 2 - 3 P Domsjö IF    
29071901 sø 29/07 09:10 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol B16 Slutspel A Finale Ersmarks IK 0 - 2 Svolvær IL    
29072705 sø 29/07 14:00 sø 29/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Slutspel A Finale Munksund Skuthamns SK 1 - 0 Lira BK Blå    
29072704 sø 29/07 12:00 sø 29/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) G12 Slutspel B Finale Alviks IK 1 - 0 IFK Luleå    
29073706 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Nydalafältet 11 G13 Slutspel A Finale IFK Umeå 2 - 3 Sunderby SK    
29073804 sø 29/07 12:40 sø 29/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel B Finale Vasa IFK 2 - 3 FC Norrsken    
29071906 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol G14 Slutspel A Finale Rutvik SK 2 - 1 Umedalens IF    
29070106 sø 29/07 15:00 sø 29/07 MSK Arena G14 Slutspel B Finale Sandåkern/HTF 0 - 3 P Mariehem SK    
29071902 sø 29/07 10:20 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol G15 Slutspel A Finale Assi IF 0 - 6 Mariehem SK F02/03    
29070102 sø 29/07 10:20 sø 29/07 MSK Arena G15 Slutspel B Finale Älvdalen Un.../ Unbyns IF 2 - 0 GPS    
29071904 sø 29/07 12:40 sø 29/07 Umeå Energi Arena Sol G17 Slutspel A Finale Vasa IFK 2 - 0 Alviks IK/BAIK    
29070104 sø 29/07 12:40 sø 29/07 MSK Arena G17 Slutspel B Finale Umeå Södra FF 1 - 3 Bossmo & Ytteren IL    
28072707 lø 28/07 14:00 lø 28/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) Para Slutspel A Finale Mariehem SK Mix 3 - 0 Mariehem SK 2    
28073612 lø 28/07 18:15 lø 28/07 Nydalafältet 10 Senior Slutspel A Finale Spec 1 - 3 FDT    
28073611 lø 28/07 17:20 lø 28/07 Nydalafältet 10 Senior Slutspel B Finale Käke Bra KK 4 - 3 Tegsåkern    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
29072006 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Vildmannavallen 1 G14 Slutspel A Bronsekamp Härnösands SK 2 - 0 FC Komu    
29072807 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Nydalafältet 2 B12 Slutspel A Bronsekamp GUIF Carlshöjd 2 - 3 P FC Teisko    
29073806 sø 29/07 15:00 sø 29/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel A Bronsekamp IFK Luleå 0 - 1 Gammelstads IF    
29072806 sø 29/07 14:00 sø 29/07 Nydalafältet 2 G12 Slutspel A Bronsekamp Lira BK Gul 3 - 4 P Umeå Södra FF Gul    
29072005 sø 29/07 13:50 sø 29/07 Vildmannavallen 1 B14 Slutspel A Bronsekamp Bergnäsets AIK 1 - 0 GUIF P04    
29073805 sø 29/07 13:50 sø 29/07 Nydalafältet 12 B13 Slutspel A Bronsekamp Sandåkerns SK 3 - 2 P Sund IF    
29072907 sø 29/07 13:15 sø 29/07 Nydalafältet 3 G10 Plj A Nordmalings BK Ferdig Mariehem SK F08    
29072004 sø 29/07 12:40 sø 29/07 Vildmannavallen 1 G17 Slutspel A Bronsekamp Sundsvalls DFF 1 - 3 GUIF    
29072805 sø 29/07 12:40 sø 29/07 Nydalafältet 2 G10 Plj A Umeå Södra FF Blå Ferdig BK-48    
29072906 sø 29/07 12:30 sø 29/07 Nydalafältet 3 B10 Plj B Sävar IK P08 Ferdig Mariehem SK 1    
29073006 sø 29/07 12:30 sø 29/07 Nydalafältet 4 B/G8 Plj A Mariehem SK P10 Vit Ferdig Mariehem SK 1    
29073306 sø 29/07 12:30 sø 29/07 Nydalafältet 7 B11 Plj A Umedalens IF Ferdig Själevads IK    
29072804 sø 29/07 11:55 sø 29/07 Nydalafältet 2 G11 Plj A Huima Ferdig Ersboda SK F07/08    
29072905 sø 29/07 11:45 sø 29/07 Nydalafältet 3 B10 Plj A Ersboda SK 1 Ferdig Mariehem SK 2    
29073005 sø 29/07 11:45 sø 29/07 Nydalafältet 4 B9 Plj B Mariehem SK Grön 1 Ferdig GUIF CA    
29073104 sø 29/07 11:45 sø 29/07 Nydalafältet 5 B/G8 Plj A Mariehem SK P10 Grön Ferdig GUIF    
29073205 sø 29/07 11:45 sø 29/07 Nydalafältet 6 B/G8 Plj A GUIF CSÅ P10 Ferdig Mariehem SK 2    
29073305 sø 29/07 11:45 sø 29/07 Nydalafältet 7 B10 Plj A IFK Umeå Vit Ferdig Bergnäsets AIK    
29070103 sø 29/07 11:30 sø 29/07 MSK Arena B15 Slutspel A Bronsekamp Älvsby IF fotboll 0 - 1 Svolvær IL    
29073703 sø 29/07 11:20 sø 29/07 Nydalafältet 11 G13 Slutspel A Semifinale IFK Umeå 1 - 0 P IFK Luleå    
29073803 sø 29/07 11:20 sø 29/07 Nydalafältet 12 G13 Slutspel A Semifinale Sunderby SK 1 - 0 Gammelstads IF    
29072703 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 1 (Porsche Arena) B12 Slutspel A Semifinale GUIF Carlshöjd 1 - 3 Mariehem SK P06 vit    
29072803 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 2 B12 Slutspel A Semifinale FC Komu 3 - 2 P FC Teisko    
29072904 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 3 B10 Plj B GUIF P08 To A/D Ferdig GUIF Sofiehem/Ålidhem    
29073004 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 4 B9 Plj A Tegs SK vinröd B Ferdig Mariehem SK Grön 2    
29073103 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 5 B9 Plj B IFK Rundvik Ferdig GUIF Sjöfru 2    
29073204 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 6 B9 Plj B Mariehem SK P09 vit 2 Ferdig Tegs SK svart B    
29073304 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 7 B11 Plj B Gammelstads IF Ferdig Rutvik SK    
29073404 sø 29/07 11:00 sø 29/07 Nydalafältet 8 B11 Plj B Mariehem SK Ferdig Njurunda SK 07    
29072002 sø 29/07 10:20 sø 29/07 Vildmannavallen 1 G15 Slutspel A Bronsekamp GUIF F04 1 - 2 Alnö IF    
29072903 sø 29/07 10:15 sø 29/07 Nydalafältet 3 B11 Plj A Mariehem SK Vit Ferdig Hörnefors IF P07    
29073003 sø 29/07 10:15 sø 29/07 Nydalafältet 4 G9 Plj A Umedalens IF F09 Ferdig GUIF    
29073203 sø 29/07 10:15 sø 29/07 Nydalafältet 6 B9 Plj A Täfteå IK Ferdig Alviks IK Lag 1    
29073303 sø 29/07 10:15 sø 29/07 Nydalafältet 7 G11 Plj A Alnö IF ALNÖ IF F07 Ferdig Umeå Södra FF F07 Gul