Boys 10 - GB Glace Cup

Grupp A

  Lag #
GUIF 6
GUIF TT 07 6
Mariehem SK Grön 6
Mariehem SK P07 svart 6
Mariehem SK P07 vit 6
Saku Sporting 3 6
Saku Sporting 4 6
Sandåkerns SK P07 6
Umedalens IF Gul 6
Umedalens IF Svart 6
# = Spelade matcher


Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
27072800 to 27/07 08:40 to 27/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sandåkerns SK P07 2 - 4 GUIF    
27072702 to 27/07 10:10 to 27/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Umedalens IF Svart 2 - 1 Mariehem SK Grön    
27073301 to 27/07 10:10 to 27/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Saku Sporting 3 2 - 0 GUIF TT 07    
27072703 to 27/07 10:55 to 27/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Saku Sporting 4 4 - 0 Mariehem SK P07...    
27072903 to 27/07 10:55 to 27/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Mariehem SK P07... 4 - 1 Umedalens IF Gul    
28073306 fr 28/07 12:30 fr 28/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A GUIF TT 07 0 - 6 Saku Sporting 4    
28073606 fr 28/07 12:30 fr 28/07 Nydalafältet 10 B10 Grp A Mariehem SK P07... 1 - 3 Sandåkerns SK P07    
28072706 fr 28/07 13:15 fr 28/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Saku Sporting 3 0 - 1 Mariehem SK P07...    
28072907 fr 28/07 13:15 fr 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Umedalens IF Svart 0 - 2 GUIF    
28073407 fr 28/07 13:15 fr 28/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Umedalens IF Gul 1 - 4 Mariehem SK Grön    
28073414 fr 28/07 18:30 fr 28/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Umedalens IF Gul 0 - 4 Saku Sporting 4    
28073514 fr 28/07 18:30 fr 28/07 Nydalafältet 9 B10 Grp A Mariehem SK P07... 2 - 1 GUIF    
28072714 fr 28/07 19:15 fr 28/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Umedalens IF Svart 7 - 0 GUIF TT 07    
28072815 fr 28/07 19:15 fr 28/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Sandåkerns SK P07 3 - 2 Mariehem SK Grön    
28072915 fr 28/07 19:15 fr 28/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Saku Sporting 3 6 - 0 Mariehem SK P07...    
29072707 lö 29/07 13:15 lö 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A GUIF TT 07 1 - 1 Mariehem SK P07...    
29072807 lö 29/07 13:15 lö 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Umedalens IF Gul 0 - 0 Sandåkerns SK P07    
29072907 lö 29/07 13:15 lö 29/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A Umedalens IF Svart 1 - 2 Saku Sporting 4    
29073307 lö 29/07 13:15 lö 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Mariehem SK P07... 0 - 2 GUIF    
29073407 lö 29/07 13:15 lö 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Mariehem SK Grön 1 - 2 Saku Sporting 3    
29072713 lö 29/07 17:45 lö 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Saku Sporting 3 0 - 5 Sandåkerns SK P07    
29072714 lö 29/07 18:30 lö 29/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Saku Sporting 4 3 - 0 Mariehem SK P07...    
29072814 lö 29/07 18:30 lö 29/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Mariehem SK P07... 3 - 3 Umedalens IF Svart    
29073314 lö 29/07 18:30 lö 29/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A GUIF TT 07 0 - 2 Umedalens IF Gul    
29073414 lö 29/07 18:30 lö 29/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A GUIF 3 - 0 Mariehem SK Grön    
30072707 sö 30/07 13:15 sö 30/07 Nydalafältet 1 B10 Grp A Mariehem SK Grön 3 - 0 GUIF TT 07    
30072807 sö 30/07 13:15 sö 30/07 Nydalafältet 2 B10 Grp A Mariehem SK P07... 2 - 4 Sandåkerns SK P07    
30072906 sö 30/07 13:15 sö 30/07 Nydalafältet 3 B10 Grp A GUIF 0 - 2 Saku Sporting 4    
30073307 sö 30/07 13:15 sö 30/07 Nydalafältet 7 B10 Grp A Umedalens IF Svart 1 - 0 Saku Sporting 3    
30073406 sö 30/07 13:15 sö 30/07 Nydalafältet 8 B10 Grp A Umedalens IF Gul 0 - 2 Mariehem SK P07...